Intronizacja Jezusa Króla PolskiIntronizacja.pl
Intronizacja Jezusa Króla Polski
Intronizacja.pl

Artyści dla Jezusa Króla

Księgarnia

Intronizacja.pl na facebook-u

Intronizacja Jezusa Króla Polski - facebook

Intronizacja Jezusa Króla Polski

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POŚWIĘCONEJ INTRONIZACJI
JEZUSA KRÓLA POLSKI. ZAPRASZAMY!

Zbliża się 5. rocznica Intronizacji

13 Kędzierski A. Dzień skupienia 2PIĄTA ROCZNICA PROKLAMACJI AKTU INTRONIZACYJNEGO
I POŚWIĘCENIE MONUMETU TEGO AKTU

Zaproszenie

Ogólnopolskie Dzieło Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla organizuje w dniu 11.09.2021 roku w Ustroniu – Zawodziu, przy kościele pw. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, Dzień Skupienia Modlitewnego Czcicieli Jezusa Chrystusa Króla. Podczas tego Dnia Skupienia Modlitewnego celebrować będziemy 5-rocznicę proklamacji Aktu Intronizacyjnego. Najważniejszym punktem tych obchodów będzie poświęcenie Monumentu Aktu Intronizacyjnego, zawierającego wypisany na siedmiu kamiennych tablicach Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, oraz uroczyste odnowienie Aktu Intronizacyjnego przed tym unikatowym monumentem. Tak więc po raz pierwszy w Polsce treść Aktu Intronizacyjnego będzie trwale udokumentowana w postaci monumentu, usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie figury Jezusa Chrystusa Króla, na posesji kościoła w Ustroniu – Zawodziu. 

Czytaj więcej: Zbliża się 5. rocznica Intronizacji

4. Rocznica Intronizacji

W tym roku obchodzimy 4. rocznicę proklamacji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Akt ten został ogłoszony 19 listopada 2016 r. przez przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abpa Stanisława Gądeckiego, w obecności wielu biskupów i przedstawicieli władz państwowych z Prezydentem RP na czele oraz przy udziale tysięcy wiernych. Później Akt ten był odczytany w świątyniach całego kraju, jako wyraz dążenia do uznania Jezusa za Króla w całym Narodzie i Państwie Polskim.

Czytaj więcej: 4. Rocznica Intronizacji

Wielkanoc A.D. 2020

Resurrection 006Szanowni i Drodzy Członkowie Stowarzyszenia „Róża”!
Kochani Przyjaciele Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny!
Drodzy Internauci!

Jak co roku przeżywamy święty czas paschalnej tajemnicy, która jest tajemnicą miłości Boga do człowieka, miłości aż po Krzyż. W tajemnicy Krzyża i Zmartwychwstania dzieje świata i nasze osobiste nabierają nowego znaczenia. Te dni pozwalają nam na nowo uwierzyć, że moce zła nie zdołają nigdy pokonać dobra.

Pragniemy z okazji Świąt Wielkanocnych złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech radość ze zmartwychwstania naszego Pana stanie się źródłem nadziei, a zwycięski Krzyż niech będzie drogowskazem i mocą w każdym dniu życia. Niech moc tego Krzyża i pustego grobu pozwala niestrudzenie wierzyć w ostateczne zwycięstwo nad złem w każdym zakamarku życia.

Pan zmartwychwstał! Radujmy się! Bo ten wielki Król panuje nad naszym Narodem i nad naszą Ojczyzną, a w blasku Jego Zmartwychwstania wszystkie nasze troski, wysiłki i prace odnajdują swój prawdziwy sens i znaczenie. 

Zapewniając o pamięci w modlitwie życzymy, aby w tym trudnym dla nas wszystkich czasie Boża Opatrzność pozwoliła Wam przeżywać tajemnicę paschalną w radości i pokoju, nadziei i miłości.

W imieniu Fundacji Serca Jezusa
Barbara Pasternak

W imieniu Stowarzyszenia „Róża”
Piotr Pikuła

Przewodniczący Episkopatu spotkał się z przedstawicielami ODIJChK

20200205 132616 spotkanie z abp Gądeckim 1

Działalność Dzieła Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla, kwestia nadania Dziełu osobowości prawno-kościelnej oraz planowany w tym roku Kongres Chrystusa Króla i podkreślenie jedności Dzieła z Kościołem katolickim były głównymi tematami spotkania abp. Stanisława Gądeckiego Przewodniczącego Episkopatu z bp. Stanisławem Jamrozkiem, delegatem KEP ds. Ruchów, Grup, Wspólnot i Stowarzyszeń Intronizacji Jezusa Chrystusa oraz przedstawicielami Ogólnopolskiego Dzieła Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla. Spotkanie miało miejsce w środę, 5 lutego w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie.

Czytaj więcej…

Intronizacja Jezusa Króla Polski
Intronizacja.pl

Ks. Tadeusz Kiersztyn

Wyraź poparcie!

Ilość odwiedzin:

Dzisiaj 18

Wczoraj 65

Tydzień 442

Miesiąc 1783

Wszystkie 180762

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd