Intronizacja Jezusa Króla PolskiIntronizacja.pl
Intronizacja Jezusa Króla Polski
Intronizacja.pl

Artyści dla Jezusa Króla

Księgarnia

Intronizacja.pl na facebook-u

Intronizacja Jezusa Króla Polski - facebook

Intronizacja Jezusa Króla Polski

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POŚWIĘCONEJ INTRONIZACJI
JEZUSA KRÓLA POLSKI. ZAPRASZAMY!

ŚWIADECTWA

dokonanego Aktu Intronizacji wg Nabożeństwa Intronizacyjnego

Jest to bardzo piękne Nabożeństwo, ta modlitwa ma ogromną moc, dzieją się rzeczy po ludzku niemożliwe. Bardzo chętnie będę uczestniczyć w tym Nabożeństwie, już trzeci raz. Pozdrawiam! Z Panem Bogiem!

Danuta

Serdecznie dziękuję, że mogłam się modlić z Wami wszystkimi przez 7 dni. To było ogromne przeżycie - teraz czuję się taka lekka - jak w pieśni "Liczę na Ciebie Ojcze". Jestem lekkim pyłkiem i liściem na wietrze. Właśnie w tym miesiącu odmawiam Tajemnicę Chwalebną - Zesłanie Ducha Świętego. KRÓLUJ NAM CHRYSTE!

Anna


Jest książeczka "Nabożeństwo Intronizacyjne", do której dołączona jest płytka CD. Kupiłam ją poprzez internet i odprawiałam w domu przez tydzień nabożeństwo. Przyjęłam tym samym Jezusa Króla Polski do mojej rodziny, uznając GO Królem mojej rodziny i Polski. Od tej chwili czuję pomoc Jezusa, pomoc mojej rodzinie. Jeśli możesz, przyjmij Jezusa jako KRÓLA do swojej rodziny, uroczyście. Ufam całym sercem, że Jezus zostanie Królem Polski. Amen.

Alicja


Bardzo dziękuję Ani i Panu Bartoszowi, i całej Wspólnocie Internetowej, że razem z Wami mogłam uczestniczyć w tym pięknym Nabożeństwie. Jestem wdzięczna Panu Bogu za wytrwanie do końca i odnowienia Aktu Intronizacji. Czuję się szczęśliwa. Odprawiam trzeci raz to Nabożeństwo i za każdym razem czuję inaczej, jakby bardziej dojrzale i bardziej odpowiedzialnie. Dobrze, że można je odnawiać. Wiele się bowiem zapomina, a też wiele przypomina się podczas ponownej modlitwy. Powiem tak: JEZU BĄDŹ KRÓLEM POLSKI. POLSKO PRZYJMIJ JEZUSA KRÓLA POLSKI!

Danuta


Dziś dzień czwarty Nabożeństwa... ALLELUJA!!!! KRÓLUJ NAM CHRYSTE, ZAWSZE I WSZĘDZIE!!!! ***** JEZU, oddaję Ci hołd jako KRÓLOWI ŚWIATA, wszystko, co istnieje, dla Ciebie jest stworzone. Rozporządzaj mną jak własnością swoją. Jezu, ufam Tobie *** Bądz uwielbiony, bądz pochwalony, Boże nieskończony ***

Maria


Tak bardzo bym chciała, żeby Intronizacja się dokonała od najwyższych szczebli władzy w  Polsce począwszy, a skończywszy na nas najmniejszych... Tylko tak Polska będzie NORMALNYM Państwem, bo co się dziś dzieje to widać, słychać i czuć z każdej strony... Widać słychać i czuć, jak jawnie szatan działa w Polsce i z jaką wściekłością i zaciętością to robi. Jak wielkie schody trzeba pokonać aby nastąpiła Intronizacja... I choćby dlatego właśnie wiem i wierzę, że Polska w Bożych planach ma być tym murem obronnym dla reszty Europy... Niech Bóg Wam wynagrodzi wszelką pracę dla dobra Polski i dla dobra naszego...

Bogusława


Z całego serca cieszę się, że mogę brać udział w tak pięknym wydarzeniu – odprawianiu Nabożeństwa. Tak bardzo chciałam doczekać intronizacji Jezusa Króla dla Polski – teraz jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa – książeczkę już zamówiłam, mam nadzieję, że dojdzie na czas, bo chcę rozpocząć przed Uroczystością Chrystusa Króla. Dziękuję za wszystko. Szczęść Boże.

Małgorzata


Dzisiaj ostatni dzień Nabożeństwa Intronizacyjnego, a w mojej dawnej parafii jest dzisiaj wielkie święto... nawiedzenie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Taka uroczystość w parafii zdarza się raz na 30-parę lat. (...) Odnoszę wrażenie, że ludzie nie zdają sobie sprawy z powagi tej sprawy... i dlatego potrzeba dużo, dużo, dużo modlitwy w tej intencji! Modlitwy, spowiedzi, komunii, pokuty i postu!!! Dlatego chyba potrzebne jest takie "pospolite ruszenie modlitewne"!

Katarzyna


Z listu Biskupów nt. Intronizacji: "Realizacja zadania zakłada przyjęcie tego, co Jezus daje, domaga się ŻYCIA JEGO MIŁOŚCIĄ i DZIELENIA się NIM z innymi. Chodzi o UMIŁOWANIE JEZUSA do końca, ODDANIE MU SWEGO SERCA, ZAWIERZENIE MU NASZYCH RODZIN, podjęcie POSŁUGI MIŁOŚCI MIŁOSIERNEJ i POSŁUSZEŃSTWA tym, których ustanowił Pasterzami. Ten konkretny program nie potrzebuje jakiejkolwiek formy intronizacji" - pisali kilka lat temu Biskupi.
To prawda, każdy z nas indywidualnie powinien zawierzyć swoje życie i rodzinę Chrystusowi Królowi. Jednakże Jezus domaga się miłości, a jak to zrobić w społeczeństwie gdy jest poróżnione? Jezus domaga się dzielenia się Nim, a jak to zrobić w Sejmie, gdzie wiszący Krzyż przeszkadza? Jezus domaga się umiłowania Go do końca, a jak to zrobić w sercach, gdy uwikłane są w miłość własną? Jezus domaga się miłości miłosiernej, a jak ją wprowadzić do zagubionego sądownictwa? I jak tu ten plan zrealizować bez Aktu Intronizacji? Wiem, po ludzku to niemożliwe, ale dla Boga nie ma nic niemożliwego. Dlatego modlę się w intencji Intronizacji Jezusa Króla Polski, a w swoim sercu i rodzinie już dawno uczyniłem go Królem. Króluj nam Chryste zawsze i WSZĘDZIE!!!

Andrzej


Dziękuję Wam wszystkim! Dziś zaczynam akt intronizacji Jezusa Króla. Bardzo sie cieszę, że biore udział. Chciałabym, aby jak najszybciej Polska dokonała intronizacji. Niech Maryja nam dopomoże. Amen.

Wierze, że doczekam tego dnia dla Polski - ogólnopolskiej Intronizacji. Dziękuję i za to, że mogę w domu odprawić to Nabożeństwo, jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa.

Małgorzata


Jednoczę się całym sercem. Nabożeństwo odmówione w domu. W uwielbieniu Jezusa Króla, w ciszy, spokoju, pełnym skupieniu.

Honorata


Chciałabym dziś wyjść na ulicę i śpiewać, krzyczeć, że Jezus Chrystus jest Królem Wszechświata!!! Mam takie pragnienie w sercu, by zrobić dziś jakieś wielkie uwielbienie dla naszego Pana, ech, pozostanie mi pewnie śpiewać w pokoju... Dziś, w Uroczystość Chrystusa Króla, w każdym Kościele powinno być jedno wielkie uwielbienie Jezusa!!!

Agnieszka


Witam i bardzo sedecznie pozdrawiam Wszystkich, którzy trwają wiernie przy naszym KRÓLU i odprawiają nabożeństwo intronizacyjne. W tym roku sama, indywidualnie odprawiam to nabożeństwo, najczęściej późnym wieczorem, przed północą. Jestem w szoku, jak "dobrze" mi się modli, mam wrażenie, że ta modlitwa mnie "niesie". 
W tym tygodniu na katechezach we wszystkich klasach mówiłam o Panu Jezusie Królu, wzięłam na lekcje ten nasz duży, piękny obraz Pana Jezusa Króla. W pewnym momencie podczas lekcji wśród najmłodszych uczniów ja szukałam płyty CD z pieśnią "Jesteś Królem". Nagle się odwróciłam i patrzę, a moje dzieciaki same podchodzą i całują Pana Jezusa, przytulają się do Niego. A musicie wiedzieć, że oni mają niesamowitą intuicję duchową, bo to dzieci niepełnosprawne i są najbliżej Boga...

Anna


Pierwszy raz biorę udział w takiej grupowo-indywidualnej modlitwie! :) Udało mi się płytę CD z pieśniami do Nabożeństwa podłączyć do komputera, klikając odpowiednią ścieżkę odtwarza pieśni. Są piękne, nie znam, ale uczę się. Dziękuję za zaproszenie. Jest mi wyjątkowo miło być w grupie, która kocha Chrystusa Króla Polski. Króluj nam Chryste!

Dzisiaj dokonałam Intronizacji Jezusa Króla Polski, było uroczyście zgodnie z propozycją zawartą w książeczce "Nabożeństwo Intronizacyjne". Czuję się ogromnie zadowolona. Tak, jak bym dokonała czegoś WIELKIEGO, pomimo tego, że dokonałam sama, nie spotkałam chętnych. Może spotkam i będzie nas więcej. Dziękuję Grupie za zorganizowanie tej pięknej modlitwy. Wymagającej skupienia i powagi. Pozdrawiam! KRÓLUJ NAM CHRYSTE!

Danuta


Szczęść Boże, nazywam się Irmina (...) i z radością informuję, że spełniłam swój chrześcijański obowiązek względem swojej Ojczyzny dokonując w dniu dzisiejszym Aktu Intronizacji Chrystusa Króla Polski.
Zawierzyłam Mu siebie i wszystko co mam, niech Króluje w sercu mym i moich Dzieci, w moim domu, całej Rodzinie i Kraju, niech pod wspólnym Sztandarem ze Swą Matką Maryją, Królową Polski, Króluje w Ojczyznie naszej, aby już nigdy więcej polskie dzieci nie musiały odmawiać Pacierza w obcym języku!!!
Szczęść Boże wszystkim, którzy się w to Dzieło włączyli,
serdecznie dziękuje i pozdrawiam. CHWAŁA JEZUSOWI, KRÓLOWI POLSKI NA WIEKI

Irmina


Uczestniczę pierwszy raz w Nabożeństwie, choć o Intronizacji słyszałem wiele razy. Dobrze, że jest możliwość i że zostałem zmoblilizowany dokonać samemu Intronizacji. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Roman


Wczoraj w mojej parafii odbyła się Uroczystość Patronalna Odpustowa, Msza Św. koncelebrowana, przewodniczył ks. bp Jacek Jezierski, Wikariusz Generalny Archidiecezji. Na tej właśnie Mszy św. zakończyłem Nabożeństwo Intronizacyjne polecając szczególnie was wszystkich, ale poleciłem także nieprzyjaciół Intronizacji, zwłaszcza tych w Kościele, ich zatwardziałość serca i ciemność umysłu, aby Pan Jezus przemieniał ich. Poleciłem także duszę ks. Tadeusza Kiersztyna prosząc dla niego o łaskę życia w wiecznej radości Pana.

Andrzej


Nawet nie macie pojęcia, jak się poczułam ważną!!! Moim TATUSIEM jest BÓG STWÓRCA, ZBAWICIEL, KRÓL POLSKI - CHWAŁA BOGU WSZECHMOGĄCEMU KRÓLOWI POLSKI!!! Postanowiłam co kwartał ponawiać Nabożeństwo Intronizacyjne, więc 20 października (BO TO NIEDZIELA), znów 7 dni Modlitwy Intronizacyjnej... Jeśli ktoś będzie się chciał dołączyć, to jeśli doczekam, to następna WIELKA MODLITWA 20 PAŹDZIERNIKA i tak dotąd dopóki cała Polska oficjalnie nie ogłosi JEZUSA KRÓLEM POLSKI!

Anonim


Kochani, jestem bardzo Panu Bogu wdzięczna, że uczestniczę w tym świętym nabożeństwie. Czuję, że Bóg mną zawładnął. Wchłania mnie. Myśle, że Intronizacja na tym polega. Czuć, że należysz do Niego i że dobrze ci tak. Trzeba się Mu poddać i resztę doprowadzi On.

Ewa


Kochani! 21 lipiec już wkrótce... U mnie jest ponad pół tysiąca znajomych na Facebooku, a u wszystkich kolejne setki. W takim układzie, czy to aby nie wstyd, że na tak wielką liczbę naszych wspólnych znajomych, tylko 215 osób CHCE AŻEBY PAN JEZUS OFICJALNIE ZASIADŁ NA POLSKIM TRONIE?! (...). Dobrze jest zamówić Nabożeństwo jako książeczkę z modlitwami, gdyż w razie jakiegoś wyjazdu, książeczka jedzie ze mną i nie muszę się martwić czy komputer zadziała, czy internetu nie będzie, a sytuacje losowe bywają różne... Pokój i Dobro :)

Świadomość, że inni się modlą, jest niesamowita i to się czuje! Bez względu na godzinę, wielkie znaczenie ma to, iż w jednym dniu, wszyscy się modlimy w jednej sprawie! Coś wspaniałego! Króluj nam Chryste!

Anonim


Nie mogę się już doczekać na rozpoczęcie Nabożeństwa Intronizacyjnego. Mam wiele intencji, które spodobają się Panu Bogu (...) Dzisiaj rozpoczęłam Nabożeństwo Intronizacyjne. Chwała Panu! (...) A dzisiaj mój czwarty dzień Nabożeństwa Intronizacyjnego. Niezwykła modlitwa. Z Panem Bogiem - Królem naszych serc. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie!

Krytyna


Dziś rano spotkałem w kościele grupę przyjaciół, którzy wraz ze swoimi rodzinami odprawiają Nabożeństwo 7-dniowe do Jezusa Króla Polski i wszyscy zaświadczali jak diabeł przeszkadza w jego odprawieniu. Powiem, że ja również miałem podobne doświadczenia, obejmowało różny repertuar przeszkód. I to nie tylko za pierwszym razem, ale także za każdym następnym razem, gdy tylko ponawia się akt zawierzenia Jezusowi Królowi Polski.

Janusz


Szczęść Boże, właśnie skończyłam Intronizacę, moim Królem jest Jezus Chrystus. Nazywam się Elżbieta (...), jestem z Gdyni, proszę o wpisanie mnie do Księgi Chwała Korony. Intronizację odpraiłam sama, polecając mojemu Królowi dzieci, przyszłe dzieciątko, które poczęło się dwa miesiące temu, ojca dziecka, przyszłego zięcia i męża. Króluj nam Chryste.

Elżbieta


W dniu dzisiejszym (ostatni dzień Nabożeństwa Intronizacyjnego) w moim kościele jest nabożeństwo 40 godzinne - czyż to nie jest piękne - móc obwieścić światu, że właśnie dziś Jezu zostałeś Królem moim, mojej rodziny i szerokiej wspólnoty współmodlącej się - KOCHAM CIĘ JEZU!

Jola 


Ja też odprawiłam Nabożeństwo Intronizacyjne. I wcale nie było łatwo. Nagle i przeziębienie mnie dopadło, i miałam problem z wydrukowaniem tekstu, i ciągle coś przeszkadzało... Ale Pan dopomógł. Fajnie jest należeć do Królewskiej Rodziny!

Kinga


Nigdy jak obecnie nie czułam się tak złączona z Bogiem. Dziękuję Ci Boże za udział w tej misji. Proszę Cię o każdego członka tej grupy: Panie to z Goliatem walka. Z potworem silnym, który drwi z Ciebie. Panie, niech naszą strzałą bedzie Twoje Słowo, a nie nasze. Bardzo Ci dziękuje, że ta grupa mnie spotkała i dowiedziałam sie o misji Rozalii Celakówny. Pomogę moimi ofiarami i modlitwami. Bardzo chcę pomóc. Kochamy Cię bardzo Boże i pragniemy, aby Cię kochano. (...)

Dziś rozmyślalam, jak bardzo czule i tkliwie Bóg Ojciec patrzy na nasze usta, przysłuchujac sie każdemu wypowiedzianemu przez nie słowu naszego Nabożenstwa. Kochajmy bardzo Naszego Boga Ojca. Każdy uczestnik tego Nabożenstwa jest jak święty Jan dla Niego, dlatego powierzył nas Aniołowi Aniołow, Michałowi Archaniołowi.

Ewa


Dziękuję Wam wszystkim z całego serca za Wasze codzienne świadectwo! Za każdym razem akcja wspólnego odprawiania Nabożeństwa Intronizacyjnego to dla mnie wielkie Wydarzenie duchowe i za każdym razem przeżywam je inaczej... Mam Nabożeństwo Intronizacyjne wydrukowane, kiedyś dostałem je od Ani mailem, ale też muszę sobie zamówić w formie książeczki, bo jest wygodniejsza. Pozdrawiam z całego serca!

Arkadiusz


U mnie laptop całkiem sie zepsuł, właśnie ten, na którym miałam wszystkie materiały do Nabożenstwa. Laptop jest w naprawie, ale się nie poddałam - musiałam działać na telefonie komórkowym... choć to cieżko na tel. komórkowym sie modlić... Ale dziekuję, najważniejsze to nie dać sie złu... Pozdrawiam i dziekuję za wspólne odmawianie... Szcześć Boże!

Marzena


Przygotowując się do Nabożeństwa przeczytałem nadesłane mi materiały o zwodzeniu przez złego ducha, o żydomasonerii i o detronizacji Jezusa przez II Sobór Watykański. I zacząłem się zastanawiać: Intronizując Jezusa na Króla Polski musimy zdawać sobie sprawę że prawie wszystkie "zdobycze" cywilizacji ostatnich dziesięcioleci muszą zostać odrzucone. Myślę że każdy, kto uczestniczy w tym Nabożeństwie, musi zdać sobie sprawę że to nie figurę postawimy nad Narodem ale... ŻYWEGO BOGA, który będzie oczekiwał naszej współpracy w tej przebudowie narodu i państwa. Tak totalnej przebudowie jak pewno jeszcze nie zdajemy sobie sprawy. A do tego trzeba mieć odwagę... 1 Księga Machabejska: Kiedy zbliżyły się dni śmierci Matatiasza, powiedział do swoich synów: Teraz jest czas, w którym pycha jest górą, czas karania, czas, kiedy panuje żądza zniszczenia i straszliwy gniew. Teraz więc, dzieci, brońcie Prawa, a nawet życie swoje oddajcie za przymierze, zawarte z waszymi ojcami (1 Mch 2,29n). Czy stać nas na odwagę Matatiasza i jego synów?

Rafał


Dziś najważniejszy dzień... siódmy dzień Nabożeństwa. Dla jednych jest to dzień ogłoszenia Pana Jezusa Królem swego życia, dla innych - także dla mnie - odnowienia tego aktu... Króluj Chryste w moim życiu, w życiu mojej rodziny i w moim NARODZIE. AMEN

Po odprawieniu i jednocześnie duchowym przeżyciu 7 dniowego Nabożeństwa Intronizacyjnego, odnowiłam moje PODDAŃSTWO Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski i mojemu Królowi - Bogu Najwyższemu niech będą dzięki...

Bogusia


Dziś modliłem się w kościele - Koronką do Miłosierdzia Bożego i Mszą Św. w intencji Intronizacji. Pozdrawiam wszystkich braci i siostry zjednoczonych wokół dzieła Intronizacji. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie !!! (...) Dzisiaj modliłem się Na Drodze Krzyżowej razem z ks. Tadeuszem. Niesamowite, ciągle coś nowego odkrywam w tych treściach. Chwała Panu !!! (...) Modliłem się dziś w Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie. W modlitwie Różańcowej zawierzyłem Pani Gietrzwałdzkiej nasze dzieło, wszystkich uczestników i przeciwników Intronizacji. (...) Właśnie, wczoraj pod wieczór, kosiłem trawę na działce i tak mnie "coś" tchnęło, żeby jeszcze raz pomodlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego za przeciwników i sceptyków Intronizacji. A dzisiaj rozważając czytania, w sercu moim rozbrzmiewały słowa: Nosimy nieustannie w ciele naszym konanie Jezusa, aby życie Jezusa objawiło się w naszym ciele i dlatego wierzymy że Ten, który wskrzesił Jezusa, z Jezusem przywróci życie także nam... bo przez dziękczynienie wielu w pełni obfitująca łaska zwiększa Chwałę Bożą. A naszą intencję dzisiaj zawierzyłem Bogu modląc się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Pokój i dobro wszystkim braciom i siostrom będącym w jedności modlitewnej wokół dzieła Intronizacji.

Andrzej


Dzięki Ci Panie za to, że mogłam z mężem modlić się wspólnie - Jesteś Królem!

Iza


Modlitwa Nabożeństwem Intronizacyjnym jest b. skuteczną modlitwą wstawienniczą za kogoś, nawet pewnego rodzaju 'egzorcyzmem'. Można ją odprawić nie tylko w swojej własnej intencji. Tak robię już któryś raz. Wszystkich pozdrawiam.

Bartosz


Tylko Król królów może wyciągnąć Polskę z tego bagna, w którym tkwi przez trwanie w bałwochwalstwie... Żeby było jasne, nie jestem katoliczką. Znam jednak MOC modlitwy płynącej z serca, dlatego przyłączam się do Waszej akcji, bo tylko Ten, Który zwyciężył śmierć ma MOC zwyciężyć zło, jakie panuje w Naszym pięknym Kraju=Polsce! Chwała Tobie Panie Jezu, cześć i uwielbienie także z mojego serca oraz umysłu.

Sylwia Wanda


Właśnie wróciłam z Kościoła, u mnie była adoracja NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, a w niedzielę odpust na Święto Chrystusa Króla - a ja cieszę się że razem wszyscy się modlimy...  Bardzo się
ciesze, że w Polsce są ludzie, którym zależy żeby nasz Naród przetrwał i jego KRÓLEM BYŁ NASZ PAN JEZUS CHRYSTUS. Pozdrawiam wszystkich.

Cecylia


Jezu, pod Twoim Krzyżm składam wszystkie grzechy moje i mojej rodziny, wszystkie grzechy popełniane w mojej Ojczyźnie. Niech Twoje miłosierdzie nas ogarnia, niech Twoja święta Krew zniszczy wszystkie owoce tych grzechów. My wyrzekamy się szatana i wszystkich jego duchów, niech Twój Święty Duch nas napełni. Niech zstąpi Duch Twój i napełni ziemię, tę ziemię /JPII/. Niech Twoje Królestwo objawi się w pełni w nas, naszych rodzinach i w naszej Ojczyźnie. Jezu, bądź KRÓLEM Polski!

Stanisława


W Królestwie Jezusa nie ma miejsca dla szatna. Żal mi ludzi, którzy z takim przekonaniem walczą przeciwko Jezusowi Królowi, bo wszyscy wiemy jak skończą. Lepiej zamiast z nimi dyskutować, pomodlić się za nich, żeby dobry Bóg napełnił ich głowy odrobiną mądrości. Pozdrawiam wszystkich modlących się o Intronizację.

Artur Robert


Uroczystość Chrystusa Króla u nas w parafii - bezcenna!!!
Ksiądz mówi przed "Ojcze nasz": Módlmy się do Ojca Niebieskiego jak nas nauczył Chrystus Król, abyśmy to my byli jego wiernymi sługami: Płynie Ojcze nasz....
Przed "Wierzę w Boga" mówi: Spójrzmy na ten zapalony paschał i wpatrzeni w jego ogień oraz w Krzyż Chrystusa Króla, odnówmy naszą wiarę...
Na homilię, a raczej zamiast niej mówi: Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja odbędzie się z modlitwą intronizacyjną, z pieśniami "Króluj Nam Chryste" oraz "Te Deum".

Ewa


Cóż masz, czego byś nie otrzymał? Dziękuję Panu Bogu za Królową Polski Maryję, która tak jak przyrzekła Jezusowi pod Krzyżem - działa w Kościele i z Kościołem na rzecz wprowadzania Jego Królestwa. Dziękuję Panu Bogu za wszystkich powołanych przez Niego i obdarowanych ludzi, świadków Jego obecności pośród nas. Dziękuję za Jego uprzedzającą Miłość i miłosierdzie. Dziękuję za to, że to On pierwszy mnie umiłował. Króluj mi Jezu Chryste Synu Boga Żywego, Panie mój i Zbawicielu! Króluj w mojej Rodzinie i mojej Ojczyźnie, Polsce. CHWAŁA I CZEŚĆ I UWIELBIENIE KRÓLOWI KRÓLÓW, KRÓLOWI POLSKI I WSZECHŚWIATA.

Stanisława


Dzisiaj piąty dzień Nabożeństwa Intronizacyjnego, odkryłem w nim moją drogę błogosławieństw:
Pragnę stać się „ubogi duchem” – czyli takim, którego duch nie może być przywiązany do niczego innego poza Bogiem. Wtedy mój „smutek” zamieni się w radość, bo świat nie może mi dać tego, czego potrzebuje moja dusza. A kiedy będę ubogi duchem i radował się obecnością Pana w moim sercu, kiedy stanę się pokorny i „cichy”, wtedy zapragnę modlitwy, która oddaje Chwałę Bogu Jedynemu i to jest „sprawiedliwość”. A gdy moja modlitwa stanie się codziennością, Miłosierny Bóg uczyni mnie „miłosiernym” dla innych. A kiedy będę umiał odbierać jego Miłosierdzie, zapragnę mieć „czyste serce”, aby wielbić Go doskonale i dopiero wtedy stanę się „pokojem” w sobie i dla innych.
Teraz będę zdolny przyjąć ”prześladowania” i „obelgi” ludzi mających mnie w „nienawiści”, będę zdolny dźwigać swój krzyż, ale już nie z „musu” jak Szymon z Cyreny, lecz z MIŁOŚCI.

Andrzej


Króluj nam Chryste! Zawsze i wszędzie! Królem nam bądź - nie tylko Twoim wiernym, ale bądź miłosiernym dla całego Polskiego Narodu, dla Ojczyzny, dla wszystkich rodzin i wszystkich ludzkich serc... Amen. Teraz przyszedł czas królowania Jezusa, przyszedł czas cudów... dla Polski, dla całej społeczności... przez Pana naszego... Króla Polski... Amen.
Bożena

Króluj nam Chryste! Bądź Królem w moim życiu i w moim sercu. Powierzam Ci wszystkie moje trudne sprawy, których nie mogę sama rozwiązać oraz moje życie w obcym kraju. Proszę Cię, sparowadź mnie i mojego ukochanego do Polski, pozwól nam być razem. Proszę, ulecz moje serce ze wszystkich zranień, nie pozwól abym kiedykolwiek zapominała o Tobie, o modlitwie - a swoim wybuchowym i nerwowym charakterem nie czyniła krzywdy innym. Amen.

Barbara


Jezu, bądź Krolem mojego serca, zawierzam Ci w tym nabożeństwie całą moją rodzinę.

Helena


Niech każdy stara się wprowadzać tutaj, do grupy, osoby wedle własnego uznania. Nigdy nie wiemy, czy akurat łaska Boża nie obejmie kogokolwiek z nas. Ja pewnie nadal odkładałbym w czasie zagłębienie się nad problemem Intronizacji, gdyby nie zaproszenie do grupy, a potem wiadomość o Nabożeństwie Intronizacyjnym od jej administratora.

A tak spontanicznie odpowiedziałem. Tak, że dołączyłem do tych, co odprawiają Nabożenstwo i jutro je skończę z rodziną. Świadomość, że w tym tygodniu odprawia to Nabożeństwo tak wielu innych, podziałała, przynajmniej w moim przypadku, bardzo pozytywnie.

MariuszJeśli chcesz podzielić się świadectwem z odprawienia Nabożeństwa
Intronizacyjnego indywidualnie lub w grupie na Facebooku,
napisz do administratorów grupy lub do redakcji portalu intronizacja.pl:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


Our website is protected by DMC Firewall!