Intronizacja Jezusa Króla PolskiIntronizacja.pl
Intronizacja Jezusa Króla Polski

Artyści dla Jezusa Króla

Księgarnia

Intronizacja.pl na facebook-u

Intronizacja Jezusa Króla Polski - facebook

Intronizacja Jezusa Króla Polski

Chrystus w Japonii

Chrystus w JaponiiW tych trudnych chwilach dla Kościoła katolickiego i jego wyznawców w Polsce, proponujemy przenieść się do odległej Japonii, aby poznać smak krzyża w tym kraju i dramatyczną walkę o wiarę, jak też przyczyny laicyzacji Kościoła japońskiego. Tę piękną książkę napisał o. Zygmunt Kwiatkowski SJ, misjonarz przebywający ponad 30 lat na misjach w Syrii... ale nie tylko.

autor: ks. Zygmunt Kwiatkowski SJ
stron 207, format 14x21 cm, miękka oprawa
cena 20 zł + koszty wysyłki

Czytaj więcej: Chrystus w Japonii

Królewskie prawo miłości

Dekalog AJK Okadka

„Królewskie prawo miłości” to zbiór przystępnych rozważań wprowadzających w tematykę poszczególnych przykazań Dekalogu. Każdy chrześcijanin – nie tylko ten, kto angażuje się w Dzieło Intronizacji – powinien kierować się w swoim postępowaniu zasadami wynikającymi z Dekalogu. Wezwanie to jest wciąż aktualne, dlatego też znalazło swój wydźwięk w Jubileuszowym Akcie Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Pan Jezus wzywa swoich uczniów: „Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania” (J 14, 15). Miłując Boga i bliźniego przyczyniamy się do szerzenia Królestwa Chrystusowego w Polsce i na świecie. Niech wierność przykazaniom będzie naszym znakiem rozpoznawczym, znakiem, po którym ludzie poznają, że jesteśmy Apostołami Jezusa Króla.

 

Czytaj więcej: Królewskie prawo miłości

Czas zwodzenia - opinie Czytelników

 

Witam, przeczytałem "Czas zwodzenia". Muszę przyznać, że powalił mnie ogrom pracy, którą Państwo w to włożyliście. Dziękuję i Chwała Panu! Uderzyło mnie kilka rzeczy: polecacie Państwo osobistą formację duchową np. karmelitańską i to bardzo mnie ucieszyło. Jan od Krzyża, Mała Tereska to drogi, które mieliśmy z żoną Łaskę Bożą przejść. Dla nas nie ma innej drogi jak oczyszczenie w "nocy ciemnej czynnej i biernej", a potem wlanie w nasze oczyszczone serca Bożej Miłości - za psalmistą "stwórz o Panie we mnie serce czyste, odnów w mej piersi ducha niezwyciężonego". Mając to nowe serce rozeznawanie jest dużo prostsze i trwa krócej. Bo zły duch wszystko potrafi podrobić, co jest Boskie... poza Miłością. Czytając więc kogokolwiek lub rozmawiając od razu "czuję", jakim duchem jest wypełniony. A jak wiemy, złe drzewo nie da dobrego owocu.

Inna rzecz to drobna wzmianka o p. Waldemarze Łaszewskim. Uważałem go za człowieka obdarzonego Duchem Św. i jego prace o objawieniach Maryjnych uważałem za pełne Ducha oraz tę o "mesjańskiej roli Polski" (cierpienia Polaków jak żadnego innego narodu). Czyżby został zmylony w sprawie Intronizacji Jezusa na Króla Polski i jaka jest w tej chwili jego postawa?

Ze współpracownikami ks. Natanka wymieniłem jeden email i miałem dosyć, coś gwałtownego z tych e-maili biło. I na koniec dodam: Państwa opracowanie jest błogosławieństwem dla każdego czytelnika, ale to od wolnej woli każdego z nich zależy, czy przyjmie to błogosławieństwo czy nie. W skrócie chcę powiedzieć, że tak naprawdę do Duch Św. nawraca wiec proszę się nie martwić, gdy Państwa opracowanie "wydaje się" nie spełniać swojej roli, bo wiem, że takie ataki od złego ducha na pewno doświadczyliście. A drugie to to, że z mojego osobistego doświadczenia wynika, że osobiste wzrastanie w Miłości ku Bogu i ludziom każdego z nas jest dla Boga Ojca priorytetem ponad wszelkie misje narodowe. Znaczy to, że gdy nasze serca zostaną przebóstwione (jak mówią Ojcowie Pustyni), to wtedy Duch Św. spocznie na naszym otoczeniu, narodzie, kontynencie i wtedy Intronizacja Jezusa na Króla Polski, a potem innych narodów dokona się z bezpośredniej interwencji Boga Ojca, a nie z naszych wysiłków. Bo Pan lubi zaskakiwać swoich wybranych uczniów, a ci z sercem przebóstwionym są Jego elitą.

Rafał


Serdecznie dziękuję za ostatni list i za broszurkę Czas zwodzenia! Broszurka trudnia do czytania dla słabych oczu, ale powolutku doczytałem do samego końca. Również treść nie jest miła, ale konieczna dla uwiedzionych, zagubionych, szukających prawdy i szczęścia. Mnie też otworzyły się oczy na pewne zagadnienia, których nie znałem albo znałem powierzchownie. Więc dziękuję za ten dar serca, siostrzanego serca.

ks. prałat Eugeniusz Makulski


Chciałam osobiście podziękować za piękną broszurkę Czas zwodzenia! i za całą akcję Pomóżmy naszym Kapłanom. Ja i moi znajomi uważamy, że to piękne Boskie dzieło, które na pewno przyniesie owoce. Informację o zakończeniu akcji w całej diecezji płockiej (250 parafii) zgłosiłam do Pani Tereski (to wspaniała osoba, bardzo mnie zachęciła).
Czujemy w sercach wielką radość, że może kapłani nas wysłuchają i podejmą dzieło Intronizacji. Wraz z książeczkami z Krakowa przysłano nam dużo obrazków Chrystusa Króla. Wszystko dzieje się po Bożemu, właśnie od wczoraj są u nas rekolekcje. Już na pół godziny przed Mszą Św. w dużym korytarzu przed wejściem do górnego kościoła rozłożyłyśmy na stołach piękne obrazki Chrystusa Króla. Wychodziłyśmy ostatnie z kościoła i na stołach gdzie były obrazki i modlitwy było niemal pusto, tzn., że wychodzący zabrali je do domu – dzięki Ci Boże, pewnie przeczytają. Dzisiaj powtórzymy akcję.
Serdecznie pozdrawiam – możecie zawsze na nas liczyć przy innych kolejnych akcjach dla Boga. Z Panem Bogiem  

Ala z Płocka


Dziękuję za pomoc w organizacji przesyłek z broszurkami Czas zwodzenia! Myślę, że uczestniczymy w dziele ewangelizacji poprzez prostowanie dróg, które szatan chce powykręcać w różny sposób. Rzetelna informacja pozwoli wielu uratować przed błędną nauką manipulantów i uwodzicieli. Pozdrawiam ks. Tadeusza i wszystkich Przyjaciół Chrystusa Króla Polski.
Szczęść Boże!

Stanisław Czarnota z Kalifornii


Paczkę z książeczkami Czas zwodzenia bardzo szybko otrzymałem. Przeczytałem i bardzo się cieszę, że ta pozycja do nas dotarła. W Australii bardzo wielu ludzi święcie wierzy w Wiliama Kamma (Małego Kamyka) i mimo, że został zdemaskowany i obecnie z dużym wyrokiem siedzi w więzieniu, to jednak ludzie nadal są jego fanatycznymi zwolennikami. Jest to najlepszym dowodem, jak duchy zwodzenia potrafią ludzi spętać. Mam nadzieję, że chociaż niektórym z nich Czas zwodzenia! otworzy ich oczy i serce na prawdę.
Z Bogiem!

 Ireneusz Augustynowicz


Serdecznie dziękuję za list i za broszurkę Czas zwodzenia! Pozdrawiam i zapewniam o mojej modlitwie w intencji Pani, jak też w ogóle w intencji, by Pan Jezus królował w naszej Ojczyźnie z całą należną sobie czcią. Z wyrazami szacunku

 ks. prof. dr hab. Jerzy Bajda


Szczególnie dziękuję za ostatnią broszurkę Czas zwodzenia! Przeczytałam ją z wielkim zainteresowaniem, po czym zamówiłam kilka następnych i zaraz rozesłałam. Myślę, że trafiając do różnych miejsc w Polsce, rozjaśni ona umysły tych osób, które już może zostały zwiedzione przez złego ducha lub zapobiegnie dalszemu błędnemu rozumowaniu. Na pewno modlitwa przed ich wysyłką przyczyni się do wielkiego dobra. Najbardziej się cieszę, że z tak wielkim zainteresowaniem przeczytał tę broszurkę ks. Stefan i tak bardzo mocno zachęcał na rekolekcjach do jej przeczytania. Na pewno Duch Święty rozjaśni umysły wielu.

 Maria


Dziękuję jeszcze raz za bardzo mądrą i bardzo potrzebną książeczkę Czas zwodzenia! Tak jasno tłumaczy i dementuje orędzia fałszywych wizjonerów, że trzeba być całkowicie oślepionym przez złego, żeby nie zrozumieć, o co tu chodzi. A jednak są tacy ślepi. Jeden z „natankowców” po przeczytaniu książeczki Czas zwodzenia! oddał mi ją bardzo zniesmaczony i powiedział, że przez tę książkę ks. Natanek otrzymał nóż w plecy. Powiedziałam, że nóż w plecy otrzymała od ks. Natanka sprawa Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski. Ściskam dłonie za ten cenny dar ojca Tadeusza, siostry Anny i siostry Barbary dla naszych czasów zwodzenia. Pozdrawiam wszystkich, polecając was w modlitwach Panu Bogu.

 Daniela z Barbarą z Łochowa


Szczęść Boże! Dziękuję za przesłaną książeczkę, brakowało mi tego odniesienia się do pewnych kwestii powiązanych z intronizacją i pewnych problematycznych spraw i zarzutów. Ta broszurka to bardzo dobry sygnał i solidne opracowanie. Niech Pan Jezus prowadzi. Z kapłańskim błogosławiństwem

ks. Maciej Szumski


Wczoraj odebrałem z poczty tę książkę Czas zwodzenia! i zaraz wziąłem się za lekturę. Do tego, że jest napisana w bardzo przystępny sposób mogę chyba dodać jeszcze tylko jedno. Należy do tych książek, które czyta się „jednym tchem”, „od dechy do dechy”. Naprawdę gorąco polecam!

 Albert Szar
komentarz z Facebooka


Chcę podziękować autorom za tę książeczkę!!! Jest naprawdę rewelacyjna!!!! SUPER!!!!! Bardzo dokładnie i zrozumiale wyjaśnia problemy i wątpliwości, z którymi większość z nas się zmaga! Teraz już mogę śmiało powiedzieć, że wiem o co chodzi w Dziele Intronizacji! A tak na marginesie chcę dodać, że poczytałam poniższe komentarze i mogę śmiało powiedzieć że większość z was w ogóle pozycji tej nie przeczytała. Komentarze w odniesieniu do Czas zwodzenia! kompletnie mijają się z treścią zawartą w tej broszurce. Proponuję każdemu, aby najpierw przeczytał, a później się wypowiadał. Serdecznie wszystkich pozdrawiam!!! Jeszcze raz dziękuję za trud włożony w napisanie tej pozycji, jest ona bardzo potrzebna!!! Zwłaszcza teraz, kiedy koło Dzieła Intronizacji powstał tak wielki zamęt.

 Magda
komentarz z portalu www.gloria.tvChcesz podzielić się swoją opinią na temat Czasu zwodzenia!, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Droga do chwały - opinie Czytelników

 

 

Książka, na którą się bezwiednie czeka, porusza treści, które w człowieku drzemią. Nagle Twoje oczekiwania się spełniają, czytasz i doświadczasz jakby oświecenia, które uporządkowuje nieuczesane myśli, pragnienia, pytania, które od dawna miałeś w sobie… Broszurka pt. Droga do chwały stała się dla mnie źródłem i latarnią do pogłębiania i usystematyzowania mojej dotychczasowej drogi nawrócenia. Treści zawarte w broszurce stały się dla mnie jakby powrotem do źródeł, do fundamentów mojego życia duchowego. Ta broszurka to dla mnie drzwi do pogłębiania wiary, które Pan otwiera, bym Go lepiej poznał, a zarazem zachęcał wszystkich, których stawia na mojej drodze życia do jej przeczytania i zgłębiania. Szczerze dziękuję autorom!!!

Jacek


DROGA DO CHWAŁY to coś nowego, inna publikacja ks. Kiesztyna, niż broszurki dotychczasowe (przynajmniej te, z którymi się zapoznałem). Ksiądz zdradza tutaj trochę ze swej duchowości. Uczy, jak wejść na drogę prowadzącą do Boga, przyjaźni z Nim, zjednoczenia, i jak na tej drodze wytrwać - unikając pułapek i przeszkód ze strony złego ducha. Myślę, że to, co duchowe jest najważniejsze - i przy całej walce w Polsce o Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski, ten aspekt duchowy jest niezwykle istotny, by nie zatracić głównego celu. Wielu ludzi jest zwolennikami Intronizacji w Polsce - ale też niekórzy z nich podejmują tę sprawę powierzchownie, widząc w tym jakieś swoje cele i idee. DROGA DO CHWAŁY skłania do uporządkowania tych spraw w swoim sercu i faktycznie postawienia BOGA na pierwszym miejscu swojego życia. Dziekuję za tę bardzo cenną pozycję.

Piotr


Kochani! ja już jestem po lekturze broszurki, udało mi się przeczytać w ciągu dwóch dni, polecam każdemu i nie mogę się doczekać kolejnych części;) dziękuję, że jesteście;) Musimy mieć tą świadomość że: "Moc w słabości się doskonali, a poprzez poznanie własnej grzeszności i jej pokonywanie wiedzie droga do świętości!". Pozdrawiam!

Kinga


Broszura znakomicie napisana!!!! Bardzo budująca, prostująca ścieżki samoświadomości i pełna natchnienia do zgłębiania wiary i Boga!!!! "Upodabniać się do Chrystusa aż do odtworzenia w sobie Jego rysów miłości... "

Małgorzata


Dla mnie czytanie lektur związanych z rozwojem duchowych t.j. DROGA DO CHWAŁY, to wspaniały dodatek i zachęta do modlitwy. Tego się nie czyta, to się medytuje. Czytam - zakreślam, wypisuję na końcu strony które szczególnie były skierowane do mnie, abym mogła szybko je odszukać, lepiej zrozumieć i jeszcze mocniej utrwalić. 
Np. wezwanie do świętości str. 35 (notatka św.Teresy). Albo tekst z Księgi Mądrości str. 54 (Mdr 6,12-20) itd. Bogactwo modlitwy staje się miodem dla duszy, która jest coraz bardziej głodna. Życie staje się modlitwą. Rozbudzenie nadziei na Niebo zasłania troski dnia codziennego, maluje uśmiech i dodaje skrzydeł. 
Dziękuje za Broszurkę z Programem Życia Duchowego

Jadwiga


Dziękuję ks. Tadeuszowi i współpracownikom za tę cenną pozycję. Daliście nam do ręki przewodnik duchowy, narzędzie, którym posługuję się również w ewangelizowaniu - po prostu daję do przeczytania - gdyż w prostych słowach wprowadza w prawidła życia duchowego i podążania drogą z Panem - Jezusem Królem, prowadzi jak za rękę, ucząc nawet modlitwy. Dlatego daję ją ludziom nawet, gdy ich religijność jest bardzo uśpiona. Serdeczne dzięki, niech Bóg błogosławi!

Andrzej

ŚWIADECTWA

dokonanego Aktu Intronizacji wg Nabożeństwa Intronizacyjnego

Jest to bardzo piękne Nabożeństwo, ta modlitwa ma ogromną moc, dzieją się rzeczy po ludzku niemożliwe. Bardzo chętnie będę uczestniczyć w tym Nabożeństwie, już trzeci raz. Pozdrawiam! Z Panem Bogiem!

Danuta

Serdecznie dziękuję, że mogłam się modlić z Wami wszystkimi przez 7 dni. To było ogromne przeżycie - teraz czuję się taka lekka - jak w pieśni "Liczę na Ciebie Ojcze". Jestem lekkim pyłkiem i liściem na wietrze. Właśnie w tym miesiącu odmawiam Tajemnicę Chwalebną - Zesłanie Ducha Świętego. KRÓLUJ NAM CHRYSTE!

Anna


Jest książeczka "Nabożeństwo Intronizacyjne", do której dołączona jest płytka CD. Kupiłam ją poprzez internet i odprawiałam w domu przez tydzień nabożeństwo. Przyjęłam tym samym Jezusa Króla Polski do mojej rodziny, uznając GO Królem mojej rodziny i Polski. Od tej chwili czuję pomoc Jezusa, pomoc mojej rodzinie. Jeśli możesz, przyjmij Jezusa jako KRÓLA do swojej rodziny, uroczyście. Ufam całym sercem, że Jezus zostanie Królem Polski. Amen.

Alicja


Bardzo dziękuję Ani i Panu Bartoszowi, i całej Wspólnocie Internetowej, że razem z Wami mogłam uczestniczyć w tym pięknym Nabożeństwie. Jestem wdzięczna Panu Bogu za wytrwanie do końca i odnowienia Aktu Intronizacji. Czuję się szczęśliwa. Odprawiam trzeci raz to Nabożeństwo i za każdym razem czuję inaczej, jakby bardziej dojrzale i bardziej odpowiedzialnie. Dobrze, że można je odnawiać. Wiele się bowiem zapomina, a też wiele przypomina się podczas ponownej modlitwy. Powiem tak: JEZU BĄDŹ KRÓLEM POLSKI. POLSKO PRZYJMIJ JEZUSA KRÓLA POLSKI!

Danuta


Dziś dzień czwarty Nabożeństwa... ALLELUJA!!!! KRÓLUJ NAM CHRYSTE, ZAWSZE I WSZĘDZIE!!!! ***** JEZU, oddaję Ci hołd jako KRÓLOWI ŚWIATA, wszystko, co istnieje, dla Ciebie jest stworzone. Rozporządzaj mną jak własnością swoją. Jezu, ufam Tobie *** Bądz uwielbiony, bądz pochwalony, Boże nieskończony ***

Maria


Tak bardzo bym chciała, żeby Intronizacja się dokonała od najwyższych szczebli władzy w  Polsce począwszy, a skończywszy na nas najmniejszych... Tylko tak Polska będzie NORMALNYM Państwem, bo co się dziś dzieje to widać, słychać i czuć z każdej strony... Widać słychać i czuć, jak jawnie szatan działa w Polsce i z jaką wściekłością i zaciętością to robi. Jak wielkie schody trzeba pokonać aby nastąpiła Intronizacja... I choćby dlatego właśnie wiem i wierzę, że Polska w Bożych planach ma być tym murem obronnym dla reszty Europy... Niech Bóg Wam wynagrodzi wszelką pracę dla dobra Polski i dla dobra naszego...

Bogusława


Z całego serca cieszę się, że mogę brać udział w tak pięknym wydarzeniu – odprawianiu Nabożeństwa. Tak bardzo chciałam doczekać intronizacji Jezusa Króla dla Polski – teraz jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa – książeczkę już zamówiłam, mam nadzieję, że dojdzie na czas, bo chcę rozpocząć przed Uroczystością Chrystusa Króla. Dziękuję za wszystko. Szczęść Boże.

Małgorzata


Dzisiaj ostatni dzień Nabożeństwa Intronizacyjnego, a w mojej dawnej parafii jest dzisiaj wielkie święto... nawiedzenie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Taka uroczystość w parafii zdarza się raz na 30-parę lat. (...) Odnoszę wrażenie, że ludzie nie zdają sobie sprawy z powagi tej sprawy... i dlatego potrzeba dużo, dużo, dużo modlitwy w tej intencji! Modlitwy, spowiedzi, komunii, pokuty i postu!!! Dlatego chyba potrzebne jest takie "pospolite ruszenie modlitewne"!

Katarzyna


Z listu Biskupów nt. Intronizacji: "Realizacja zadania zakłada przyjęcie tego, co Jezus daje, domaga się ŻYCIA JEGO MIŁOŚCIĄ i DZIELENIA się NIM z innymi. Chodzi o UMIŁOWANIE JEZUSA do końca, ODDANIE MU SWEGO SERCA, ZAWIERZENIE MU NASZYCH RODZIN, podjęcie POSŁUGI MIŁOŚCI MIŁOSIERNEJ i POSŁUSZEŃSTWA tym, których ustanowił Pasterzami. Ten konkretny program nie potrzebuje jakiejkolwiek formy intronizacji" - pisali kilka lat temu Biskupi.
To prawda, każdy z nas indywidualnie powinien zawierzyć swoje życie i rodzinę Chrystusowi Królowi. Jednakże Jezus domaga się miłości, a jak to zrobić w społeczeństwie gdy jest poróżnione? Jezus domaga się dzielenia się Nim, a jak to zrobić w Sejmie, gdzie wiszący Krzyż przeszkadza? Jezus domaga się umiłowania Go do końca, a jak to zrobić w sercach, gdy uwikłane są w miłość własną? Jezus domaga się miłości miłosiernej, a jak ją wprowadzić do zagubionego sądownictwa? I jak tu ten plan zrealizować bez Aktu Intronizacji? Wiem, po ludzku to niemożliwe, ale dla Boga nie ma nic niemożliwego. Dlatego modlę się w intencji Intronizacji Jezusa Króla Polski, a w swoim sercu i rodzinie już dawno uczyniłem go Królem. Króluj nam Chryste zawsze i WSZĘDZIE!!!

Andrzej


Dziękuję Wam wszystkim! Dziś zaczynam akt intronizacji Jezusa Króla. Bardzo sie cieszę, że biore udział. Chciałabym, aby jak najszybciej Polska dokonała intronizacji. Niech Maryja nam dopomoże. Amen.

Wierze, że doczekam tego dnia dla Polski - ogólnopolskiej Intronizacji. Dziękuję i za to, że mogę w domu odprawić to Nabożeństwo, jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa.

Małgorzata


Jednoczę się całym sercem. Nabożeństwo odmówione w domu. W uwielbieniu Jezusa Króla, w ciszy, spokoju, pełnym skupieniu.

Honorata


Chciałabym dziś wyjść na ulicę i śpiewać, krzyczeć, że Jezus Chrystus jest Królem Wszechświata!!! Mam takie pragnienie w sercu, by zrobić dziś jakieś wielkie uwielbienie dla naszego Pana, ech, pozostanie mi pewnie śpiewać w pokoju... Dziś, w Uroczystość Chrystusa Króla, w każdym Kościele powinno być jedno wielkie uwielbienie Jezusa!!!

Agnieszka


Witam i bardzo sedecznie pozdrawiam Wszystkich, którzy trwają wiernie przy naszym KRÓLU i odprawiają nabożeństwo intronizacyjne. W tym roku sama, indywidualnie odprawiam to nabożeństwo, najczęściej późnym wieczorem, przed północą. Jestem w szoku, jak "dobrze" mi się modli, mam wrażenie, że ta modlitwa mnie "niesie". 
W tym tygodniu na katechezach we wszystkich klasach mówiłam o Panu Jezusie Królu, wzięłam na lekcje ten nasz duży, piękny obraz Pana Jezusa Króla. W pewnym momencie podczas lekcji wśród najmłodszych uczniów ja szukałam płyty CD z pieśnią "Jesteś Królem". Nagle się odwróciłam i patrzę, a moje dzieciaki same podchodzą i całują Pana Jezusa, przytulają się do Niego. A musicie wiedzieć, że oni mają niesamowitą intuicję duchową, bo to dzieci niepełnosprawne i są najbliżej Boga...

Anna


Pierwszy raz biorę udział w takiej grupowo-indywidualnej modlitwie! :) Udało mi się płytę CD z pieśniami do Nabożeństwa podłączyć do komputera, klikając odpowiednią ścieżkę odtwarza pieśni. Są piękne, nie znam, ale uczę się. Dziękuję za zaproszenie. Jest mi wyjątkowo miło być w grupie, która kocha Chrystusa Króla Polski. Króluj nam Chryste!

Dzisiaj dokonałam Intronizacji Jezusa Króla Polski, było uroczyście zgodnie z propozycją zawartą w książeczce "Nabożeństwo Intronizacyjne". Czuję się ogromnie zadowolona. Tak, jak bym dokonała czegoś WIELKIEGO, pomimo tego, że dokonałam sama, nie spotkałam chętnych. Może spotkam i będzie nas więcej. Dziękuję Grupie za zorganizowanie tej pięknej modlitwy. Wymagającej skupienia i powagi. Pozdrawiam! KRÓLUJ NAM CHRYSTE!

Danuta


Szczęść Boże, nazywam się Irmina (...) i z radością informuję, że spełniłam swój chrześcijański obowiązek względem swojej Ojczyzny dokonując w dniu dzisiejszym Aktu Intronizacji Chrystusa Króla Polski.
Zawierzyłam Mu siebie i wszystko co mam, niech Króluje w sercu mym i moich Dzieci, w moim domu, całej Rodzinie i Kraju, niech pod wspólnym Sztandarem ze Swą Matką Maryją, Królową Polski, Króluje w Ojczyznie naszej, aby już nigdy więcej polskie dzieci nie musiały odmawiać Pacierza w obcym języku!!!
Szczęść Boże wszystkim, którzy się w to Dzieło włączyli,
serdecznie dziękuje i pozdrawiam. CHWAŁA JEZUSOWI, KRÓLOWI POLSKI NA WIEKI

Irmina


Uczestniczę pierwszy raz w Nabożeństwie, choć o Intronizacji słyszałem wiele razy. Dobrze, że jest możliwość i że zostałem zmoblilizowany dokonać samemu Intronizacji. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Roman


Wczoraj w mojej parafii odbyła się Uroczystość Patronalna Odpustowa, Msza Św. koncelebrowana, przewodniczył ks. bp Jacek Jezierski, Wikariusz Generalny Archidiecezji. Na tej właśnie Mszy św. zakończyłem Nabożeństwo Intronizacyjne polecając szczególnie was wszystkich, ale poleciłem także nieprzyjaciół Intronizacji, zwłaszcza tych w Kościele, ich zatwardziałość serca i ciemność umysłu, aby Pan Jezus przemieniał ich. Poleciłem także duszę ks. Tadeusza Kiersztyna prosząc dla niego o łaskę życia w wiecznej radości Pana.

Andrzej


Nawet nie macie pojęcia, jak się poczułam ważną!!! Moim TATUSIEM jest BÓG STWÓRCA, ZBAWICIEL, KRÓL POLSKI - CHWAŁA BOGU WSZECHMOGĄCEMU KRÓLOWI POLSKI!!! Postanowiłam co kwartał ponawiać Nabożeństwo Intronizacyjne, więc 20 października (BO TO NIEDZIELA), znów 7 dni Modlitwy Intronizacyjnej... Jeśli ktoś będzie się chciał dołączyć, to jeśli doczekam, to następna WIELKA MODLITWA 20 PAŹDZIERNIKA i tak dotąd dopóki cała Polska oficjalnie nie ogłosi JEZUSA KRÓLEM POLSKI!

Anonim


Kochani, jestem bardzo Panu Bogu wdzięczna, że uczestniczę w tym świętym nabożeństwie. Czuję, że Bóg mną zawładnął. Wchłania mnie. Myśle, że Intronizacja na tym polega. Czuć, że należysz do Niego i że dobrze ci tak. Trzeba się Mu poddać i resztę doprowadzi On.

Ewa


Kochani! 21 lipiec już wkrótce... U mnie jest ponad pół tysiąca znajomych na Facebooku, a u wszystkich kolejne setki. W takim układzie, czy to aby nie wstyd, że na tak wielką liczbę naszych wspólnych znajomych, tylko 215 osób CHCE AŻEBY PAN JEZUS OFICJALNIE ZASIADŁ NA POLSKIM TRONIE?! (...). Dobrze jest zamówić Nabożeństwo jako książeczkę z modlitwami, gdyż w razie jakiegoś wyjazdu, książeczka jedzie ze mną i nie muszę się martwić czy komputer zadziała, czy internetu nie będzie, a sytuacje losowe bywają różne... Pokój i Dobro :)

Świadomość, że inni się modlą, jest niesamowita i to się czuje! Bez względu na godzinę, wielkie znaczenie ma to, iż w jednym dniu, wszyscy się modlimy w jednej sprawie! Coś wspaniałego! Króluj nam Chryste!

Anonim


Nie mogę się już doczekać na rozpoczęcie Nabożeństwa Intronizacyjnego. Mam wiele intencji, które spodobają się Panu Bogu (...) Dzisiaj rozpoczęłam Nabożeństwo Intronizacyjne. Chwała Panu! (...) A dzisiaj mój czwarty dzień Nabożeństwa Intronizacyjnego. Niezwykła modlitwa. Z Panem Bogiem - Królem naszych serc. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie!

Krytyna


Dziś rano spotkałem w kościele grupę przyjaciół, którzy wraz ze swoimi rodzinami odprawiają Nabożeństwo 7-dniowe do Jezusa Króla Polski i wszyscy zaświadczali jak diabeł przeszkadza w jego odprawieniu. Powiem, że ja również miałem podobne doświadczenia, obejmowało różny repertuar przeszkód. I to nie tylko za pierwszym razem, ale także za każdym następnym razem, gdy tylko ponawia się akt zawierzenia Jezusowi Królowi Polski.

Janusz


Szczęść Boże, właśnie skończyłam Intronizacę, moim Królem jest Jezus Chrystus. Nazywam się Elżbieta (...), jestem z Gdyni, proszę o wpisanie mnie do Księgi Chwała Korony. Intronizację odpraiłam sama, polecając mojemu Królowi dzieci, przyszłe dzieciątko, które poczęło się dwa miesiące temu, ojca dziecka, przyszłego zięcia i męża. Króluj nam Chryste.

Elżbieta


W dniu dzisiejszym (ostatni dzień Nabożeństwa Intronizacyjnego) w moim kościele jest nabożeństwo 40 godzinne - czyż to nie jest piękne - móc obwieścić światu, że właśnie dziś Jezu zostałeś Królem moim, mojej rodziny i szerokiej wspólnoty współmodlącej się - KOCHAM CIĘ JEZU!

Jola 


Ja też odprawiłam Nabożeństwo Intronizacyjne. I wcale nie było łatwo. Nagle i przeziębienie mnie dopadło, i miałam problem z wydrukowaniem tekstu, i ciągle coś przeszkadzało... Ale Pan dopomógł. Fajnie jest należeć do Królewskiej Rodziny!

Kinga


Nigdy jak obecnie nie czułam się tak złączona z Bogiem. Dziękuję Ci Boże za udział w tej misji. Proszę Cię o każdego członka tej grupy: Panie to z Goliatem walka. Z potworem silnym, który drwi z Ciebie. Panie, niech naszą strzałą bedzie Twoje Słowo, a nie nasze. Bardzo Ci dziękuje, że ta grupa mnie spotkała i dowiedziałam sie o misji Rozalii Celakówny. Pomogę moimi ofiarami i modlitwami. Bardzo chcę pomóc. Kochamy Cię bardzo Boże i pragniemy, aby Cię kochano. (...)

Dziś rozmyślalam, jak bardzo czule i tkliwie Bóg Ojciec patrzy na nasze usta, przysłuchujac sie każdemu wypowiedzianemu przez nie słowu naszego Nabożenstwa. Kochajmy bardzo Naszego Boga Ojca. Każdy uczestnik tego Nabożenstwa jest jak święty Jan dla Niego, dlatego powierzył nas Aniołowi Aniołow, Michałowi Archaniołowi.

Ewa


Dziękuję Wam wszystkim z całego serca za Wasze codzienne świadectwo! Za każdym razem akcja wspólnego odprawiania Nabożeństwa Intronizacyjnego to dla mnie wielkie Wydarzenie duchowe i za każdym razem przeżywam je inaczej... Mam Nabożeństwo Intronizacyjne wydrukowane, kiedyś dostałem je od Ani mailem, ale też muszę sobie zamówić w formie książeczki, bo jest wygodniejsza. Pozdrawiam z całego serca!

Arkadiusz


U mnie laptop całkiem sie zepsuł, właśnie ten, na którym miałam wszystkie materiały do Nabożenstwa. Laptop jest w naprawie, ale się nie poddałam - musiałam działać na telefonie komórkowym... choć to cieżko na tel. komórkowym sie modlić... Ale dziekuję, najważniejsze to nie dać sie złu... Pozdrawiam i dziekuję za wspólne odmawianie... Szcześć Boże!

Marzena


Przygotowując się do Nabożeństwa przeczytałem nadesłane mi materiały o zwodzeniu przez złego ducha, o żydomasonerii i o detronizacji Jezusa przez II Sobór Watykański. I zacząłem się zastanawiać: Intronizując Jezusa na Króla Polski musimy zdawać sobie sprawę że prawie wszystkie "zdobycze" cywilizacji ostatnich dziesięcioleci muszą zostać odrzucone. Myślę że każdy, kto uczestniczy w tym Nabożeństwie, musi zdać sobie sprawę że to nie figurę postawimy nad Narodem ale... ŻYWEGO BOGA, który będzie oczekiwał naszej współpracy w tej przebudowie narodu i państwa. Tak totalnej przebudowie jak pewno jeszcze nie zdajemy sobie sprawy. A do tego trzeba mieć odwagę... 1 Księga Machabejska: Kiedy zbliżyły się dni śmierci Matatiasza, powiedział do swoich synów: Teraz jest czas, w którym pycha jest górą, czas karania, czas, kiedy panuje żądza zniszczenia i straszliwy gniew. Teraz więc, dzieci, brońcie Prawa, a nawet życie swoje oddajcie za przymierze, zawarte z waszymi ojcami (1 Mch 2,29n). Czy stać nas na odwagę Matatiasza i jego synów?

Rafał


Dziś najważniejszy dzień... siódmy dzień Nabożeństwa. Dla jednych jest to dzień ogłoszenia Pana Jezusa Królem swego życia, dla innych - także dla mnie - odnowienia tego aktu... Króluj Chryste w moim życiu, w życiu mojej rodziny i w moim NARODZIE. AMEN

Po odprawieniu i jednocześnie duchowym przeżyciu 7 dniowego Nabożeństwa Intronizacyjnego, odnowiłam moje PODDAŃSTWO Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski i mojemu Królowi - Bogu Najwyższemu niech będą dzięki...

Bogusia


Dziś modliłem się w kościele - Koronką do Miłosierdzia Bożego i Mszą Św. w intencji Intronizacji. Pozdrawiam wszystkich braci i siostry zjednoczonych wokół dzieła Intronizacji. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie !!! (...) Dzisiaj modliłem się Na Drodze Krzyżowej razem z ks. Tadeuszem. Niesamowite, ciągle coś nowego odkrywam w tych treściach. Chwała Panu !!! (...) Modliłem się dziś w Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie. W modlitwie Różańcowej zawierzyłem Pani Gietrzwałdzkiej nasze dzieło, wszystkich uczestników i przeciwników Intronizacji. (...) Właśnie, wczoraj pod wieczór, kosiłem trawę na działce i tak mnie "coś" tchnęło, żeby jeszcze raz pomodlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego za przeciwników i sceptyków Intronizacji. A dzisiaj rozważając czytania, w sercu moim rozbrzmiewały słowa: Nosimy nieustannie w ciele naszym konanie Jezusa, aby życie Jezusa objawiło się w naszym ciele i dlatego wierzymy że Ten, który wskrzesił Jezusa, z Jezusem przywróci życie także nam... bo przez dziękczynienie wielu w pełni obfitująca łaska zwiększa Chwałę Bożą. A naszą intencję dzisiaj zawierzyłem Bogu modląc się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Pokój i dobro wszystkim braciom i siostrom będącym w jedności modlitewnej wokół dzieła Intronizacji.

Andrzej


Dzięki Ci Panie za to, że mogłam z mężem modlić się wspólnie - Jesteś Królem!

Iza


Modlitwa Nabożeństwem Intronizacyjnym jest b. skuteczną modlitwą wstawienniczą za kogoś, nawet pewnego rodzaju 'egzorcyzmem'. Można ją odprawić nie tylko w swojej własnej intencji. Tak robię już któryś raz. Wszystkich pozdrawiam.

Bartosz


Tylko Król królów może wyciągnąć Polskę z tego bagna, w którym tkwi przez trwanie w bałwochwalstwie... Żeby było jasne, nie jestem katoliczką. Znam jednak MOC modlitwy płynącej z serca, dlatego przyłączam się do Waszej akcji, bo tylko Ten, Który zwyciężył śmierć ma MOC zwyciężyć zło, jakie panuje w Naszym pięknym Kraju=Polsce! Chwała Tobie Panie Jezu, cześć i uwielbienie także z mojego serca oraz umysłu.

Sylwia Wanda


Właśnie wróciłam z Kościoła, u mnie była adoracja NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, a w niedzielę odpust na Święto Chrystusa Króla - a ja cieszę się że razem wszyscy się modlimy...  Bardzo się
ciesze, że w Polsce są ludzie, którym zależy żeby nasz Naród przetrwał i jego KRÓLEM BYŁ NASZ PAN JEZUS CHRYSTUS. Pozdrawiam wszystkich.

Cecylia


Jezu, pod Twoim Krzyżm składam wszystkie grzechy moje i mojej rodziny, wszystkie grzechy popełniane w mojej Ojczyźnie. Niech Twoje miłosierdzie nas ogarnia, niech Twoja święta Krew zniszczy wszystkie owoce tych grzechów. My wyrzekamy się szatana i wszystkich jego duchów, niech Twój Święty Duch nas napełni. Niech zstąpi Duch Twój i napełni ziemię, tę ziemię /JPII/. Niech Twoje Królestwo objawi się w pełni w nas, naszych rodzinach i w naszej Ojczyźnie. Jezu, bądź KRÓLEM Polski!

Stanisława


W Królestwie Jezusa nie ma miejsca dla szatna. Żal mi ludzi, którzy z takim przekonaniem walczą przeciwko Jezusowi Królowi, bo wszyscy wiemy jak skończą. Lepiej zamiast z nimi dyskutować, pomodlić się za nich, żeby dobry Bóg napełnił ich głowy odrobiną mądrości. Pozdrawiam wszystkich modlących się o Intronizację.

Artur Robert


Uroczystość Chrystusa Króla u nas w parafii - bezcenna!!!
Ksiądz mówi przed "Ojcze nasz": Módlmy się do Ojca Niebieskiego jak nas nauczył Chrystus Król, abyśmy to my byli jego wiernymi sługami: Płynie Ojcze nasz....
Przed "Wierzę w Boga" mówi: Spójrzmy na ten zapalony paschał i wpatrzeni w jego ogień oraz w Krzyż Chrystusa Króla, odnówmy naszą wiarę...
Na homilię, a raczej zamiast niej mówi: Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja odbędzie się z modlitwą intronizacyjną, z pieśniami "Króluj Nam Chryste" oraz "Te Deum".

Ewa


Cóż masz, czego byś nie otrzymał? Dziękuję Panu Bogu za Królową Polski Maryję, która tak jak przyrzekła Jezusowi pod Krzyżem - działa w Kościele i z Kościołem na rzecz wprowadzania Jego Królestwa. Dziękuję Panu Bogu za wszystkich powołanych przez Niego i obdarowanych ludzi, świadków Jego obecności pośród nas. Dziękuję za Jego uprzedzającą Miłość i miłosierdzie. Dziękuję za to, że to On pierwszy mnie umiłował. Króluj mi Jezu Chryste Synu Boga Żywego, Panie mój i Zbawicielu! Króluj w mojej Rodzinie i mojej Ojczyźnie, Polsce. CHWAŁA I CZEŚĆ I UWIELBIENIE KRÓLOWI KRÓLÓW, KRÓLOWI POLSKI I WSZECHŚWIATA.

Stanisława


Dzisiaj piąty dzień Nabożeństwa Intronizacyjnego, odkryłem w nim moją drogę błogosławieństw:
Pragnę stać się „ubogi duchem” – czyli takim, którego duch nie może być przywiązany do niczego innego poza Bogiem. Wtedy mój „smutek” zamieni się w radość, bo świat nie może mi dać tego, czego potrzebuje moja dusza. A kiedy będę ubogi duchem i radował się obecnością Pana w moim sercu, kiedy stanę się pokorny i „cichy”, wtedy zapragnę modlitwy, która oddaje Chwałę Bogu Jedynemu i to jest „sprawiedliwość”. A gdy moja modlitwa stanie się codziennością, Miłosierny Bóg uczyni mnie „miłosiernym” dla innych. A kiedy będę umiał odbierać jego Miłosierdzie, zapragnę mieć „czyste serce”, aby wielbić Go doskonale i dopiero wtedy stanę się „pokojem” w sobie i dla innych.
Teraz będę zdolny przyjąć ”prześladowania” i „obelgi” ludzi mających mnie w „nienawiści”, będę zdolny dźwigać swój krzyż, ale już nie z „musu” jak Szymon z Cyreny, lecz z MIŁOŚCI.

Andrzej


Króluj nam Chryste! Zawsze i wszędzie! Królem nam bądź - nie tylko Twoim wiernym, ale bądź miłosiernym dla całego Polskiego Narodu, dla Ojczyzny, dla wszystkich rodzin i wszystkich ludzkich serc... Amen. Teraz przyszedł czas królowania Jezusa, przyszedł czas cudów... dla Polski, dla całej społeczności... przez Pana naszego... Króla Polski... Amen.
Bożena

Króluj nam Chryste! Bądź Królem w moim życiu i w moim sercu. Powierzam Ci wszystkie moje trudne sprawy, których nie mogę sama rozwiązać oraz moje życie w obcym kraju. Proszę Cię, sparowadź mnie i mojego ukochanego do Polski, pozwól nam być razem. Proszę, ulecz moje serce ze wszystkich zranień, nie pozwól abym kiedykolwiek zapominała o Tobie, o modlitwie - a swoim wybuchowym i nerwowym charakterem nie czyniła krzywdy innym. Amen.

Barbara


Jezu, bądź Krolem mojego serca, zawierzam Ci w tym nabożeństwie całą moją rodzinę.

Helena


Niech każdy stara się wprowadzać tutaj, do grupy, osoby wedle własnego uznania. Nigdy nie wiemy, czy akurat łaska Boża nie obejmie kogokolwiek z nas. Ja pewnie nadal odkładałbym w czasie zagłębienie się nad problemem Intronizacji, gdyby nie zaproszenie do grupy, a potem wiadomość o Nabożeństwie Intronizacyjnym od jej administratora.

A tak spontanicznie odpowiedziałem. Tak, że dołączyłem do tych, co odprawiają Nabożenstwo i jutro je skończę z rodziną. Świadomość, że w tym tygodniu odprawia to Nabożeństwo tak wielu innych, podziałała, przynajmniej w moim przypadku, bardzo pozytywnie.

MariuszJeśli chcesz podzielić się świadectwem z odprawienia Nabożeństwa
Intronizacyjnego indywidualnie lub w grupie na Facebooku,
napisz do administratorów grupy lub do redakcji portalu intronizacja.pl:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


Our website is protected by DMC Firewall!