Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

Baranek_33

Godzien jesteś wziąć księgę
i jej pieczęcie otworzyć,
bo zostałeś zabity
i nabyłeś Bogu krwią twoją ludzi

z każdego pokolenia,
języka, ludu i narodu,
i uczyniłeś ich Bogu naszemu
królestwem i kapłanami,
a będą królować na ziemi.

Ap 5, 9-10


Szanowni i Drodzy Członkowie Stowarzyszenia „Róża”!
Kochani Przyjaciele Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny!
Drodzy internauci!

„Budowniczowie” śmierci Jezusa Króla zamknęli grób wielkim głazem, opieczętowali go i zabezpieczyli strażą. Dziś niejednokrotnie „budowniczowie ”świata chcą położyć kamień ostateczny na Jego grobie. Ale głaz z grobu Chrystusa Pana został odwalony. Prawica Pańska moc okazała! Doświadczyliśmy tego namacalnie, gdy wbrew różnym przeciwnościom i zakusom, w łączności z Narodem Polskim, uroczyście dokonywaliśmy Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Bogu niech będą dzięki! Chrystus Król zwycięża zło i śmierć, obdarzając nieskończonym życiem tych, którzy Go uznają i w Niego wierzą!
Wdzięczni Bogu za wielkie dzieła, których dokonuje w naszym życiu, trwajmy przy Jezusie Królu i dawajmy życiem świadectwo, że należymy do Niego!
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy Wam i Waszym Rodzinom dobrych, miłych i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Zarząd Stowarzyszenia „Róża”

 

For English users

English_version

...

  

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2017 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.