Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

Czuwanie przed tronem

Figurka_kadrKochani. Przez wiele lat wielu z Was podejmowało szczególną modlitwę o Intronizację pod hasłem „Czuwanie przed Tronem Jezusa Króla Polski”. Nieustanna modlitwa płynąca do Boga dzień i noc dotarła przed oblicze Najwyższego i została wysłuchana. Dlatego z dniem dokonania Aktu Intronizacji w Polsce zwalniamy Was ze zobowiązania, które złożyliście, aby modlić się raz w tygodniu o wyznaczonej godzinie. Bóg Wam zapłać, razem wymodliliśmy tę sprawę! Jeśli jednak ktoś z Was zapragnie dalej się modlić (o dowolnej godzinie) i czuje takie wezwanie Ducha Świętego, to prosimy zmienić intencję. Módlmy się dziś o wypełnienie zobowiązań i przyrzeczeń, które jako Naród złożyliśmy Jezusowi Królowi we wszystkich zakątkach Polski 19 i 20 listopada 2016 roku. Módlmy się, aby Polska pozostała wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii!

 

ZAPROSZENIE
przed tron Jezusa Króla Polski

Matka nasza dziś, tak jak w naszej przeszłej historii, nieustannie walczy o Królowanie Syna, naszego Boga i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa, w sercach polskich dzieci, w rodzinach i w życiu całego Narodu. Wzywa nas, abyśmy wzięli do ręki broń – Różaniec. Abyśmy tę naszą modlitwę różańcową Jej oddali i abyśmy wszyscy zjednoczyli się w tej ostatniej walce z Jej Niepokalanym Sercem, którego tryumfu oczekujemy, wierząc, że będzie nim królowanie Jezusa we wszystkich narodach świata.

Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński w zakończeniu komentarza do Aktu Poświęcenia się Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu Maryi, Lublin 8 września 1946 r., napisał: Przez Maryję Bóg zbudził nas z martwych; przez Maryję składamy hołd dziękczynny Panu Zastępów, Królowi wieków i narodów, któremu nikt nie jest zdolny sprzeciwić się, gdy On postanowi zbawić Izraela!

W Stoczku Warmińskim, w czasie największego reżimu komunistycznego i prześladowania Kościoła w Polsce, otrzymał od Boga wielką łaskę zobaczenia jedynych otwartych drzwi – tej jedynej drogi ocalenia – oddania siebie, Kościoła i Narodu Niepokalanej Matce, Królowej Polski.

W akcie osobistego oddania się Matce Bożej napisał m.in.: Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę. Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej – Soli Deo! (8.XII.53).

Dzisiaj nie musimy szukać tych jedynych otwartych drzwi i tej jedynej drogi ocalenia, bo Matka Najświętsza sama prowadzi nas do Jezusa Króla. Kościół tryumfujący w Niebie, nasi święci Pasterze, Męczennicy wiary, święci Synowie i Córki Niepokalanej orędują za nami, byśmy w tej ostatniej walce nie zawiedli. Zbudźmy się! Stańmy do walki pewni zwycięstwa!

Razem z Maryją, umiłowaną Królową Polski, stańmy do walki w obronie Królestwa Bożego w naszym Narodzie i jego Króla, Jezusa Chrystusa! Możecie to uczynić, odpowiadając na apel naszego Stowarzyszenia, które pragnie w tej walce zapewnić naszej Matce modlitewną pomoc aż do czasu, gdy nastąpi w pełni tryumf Jej Niepokalanego Serca.

Stowarzyszenie „Róża” zostało powołane do życia przez apostołów świeckich pragnących doprowadzić do wypełnienia misji zleconej S.B. Rozalii Celakównie. W tym celu uświadamia i umacnia wszystkich tych, którzy ustrzegli swą miłość do Boga i Ojczyzny i trwają na modlitwie wstawienniczej. Od chwili swego powstania Stowarzyszenie „Róża” działa na rzecz Intronizacji Jezusa Króla Polski poprzez różne publikacje, akcje i programy w massmediach. W ciągu tych paru lat osoby działające w Stowarzyszeniu „Róża” napotkały zawzięty, a często nawet pełen nienawiści, sprzeciw ze strony ludzi, którzy zdradzili Kościół i Polskę. Dlatego jesteśmy świadomi, że skuteczność działań na rzecz uznania Pana Jezusa Królem Polski może zapewnić jedynie wielka, błagalna modlitwa podjęta przez osoby świadome zagrożenia i pragnące wyjednać ocalenie naszej Ojczyzny.

Postanowiliśmy zwrócić się do naszych Rodaków, Braci i Sióstr w wierze, z konkretną propozycją, by każdy z Was poświęcił jedną godzinę w tygodniu na modlitwę wstawienniczą w intencji uratowania naszej Ojczyzny przez uroczysty Akt Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski dokonany przez władze świeckie i kościelne. Pragniemy uformować z Was modlitewny zastęp sług Jezusa Króla Polski oddanych do dyspozycji Matce Najświętszej.

Jeśli czujesz się wezwany przez Niepokalaną do służenia Jezusowi Królowi pod Jej berłem i pod osłoną płaszcza Jej matczynej miłości, wybierz spośród 7 dni tygodnia 1 dzień i spośród 24 godzin tego dnia 1 godzinę, którą przeznaczysz na czuwanie modlitewne. W czasie jego trwania postaraj się odmówić różaniec, a pozostały czas przeznacz na czytanie duchowne i rozmyślanie lub odmówienie innych modlitw. Swój wybór prosimy, abyś zgłosił na poniższy adres. Umieścimy Cię na planie modlitewnego dyżuru, abyś mógł z innymi osobami, które też w tym samym czasie modlą się, wspomagać Maryję Królową Polski w walce z siłami ciemności o królowanie Jezusa w naszym Narodzie. Twoje zgłoszenie obranego dnia i godziny, z podaniem twojego adresu jest konieczne z tego względu, że musimy zadbać, by wszystkie godziny w każdym dniu tygodnia były obsadzone (najtrudniej jest znaleźć chętnych na godziny nocne). Ponadto przyślemy Ci potwierdzenie zgłoszenia, a także dalsze informacje dotyczące Twego udziału w czuwaniu modlitewnym przed tronem Jezusa Króla Polski oraz w miarę naszych możliwości będziemy Ci pomagać w pogłębieniu tej modlitwy.

Zapraszamy Cię serdecznie do udziału w czuwaniu modlitewnym przed tronem Jezusa Króla Polski, byś mógł przyczynić się do ocalenia Polski.

Gdy rozpoczynasz czuwanie, rozpalasz przed tronem Jezusa Króla Polski lampkę modlitwy wstawienniczej. Gdy modlisz się żarliwie i sercem, potężnieje jej płomień, rozjaśniając swym blaskiem skrawek naszej Ojczyzny. Jeśli w tym samym czasie, przez cały dzień, przez tygodnie i miesiące płonęłoby wiele takich lampek na terenie całej Polski, Niepokalana Królowa z łatwością pokonałaby ciemności zła niszczące w naszym Narodzie Królowanie Jezusa. Zachęcaj innych do podjęcia czuwania!

Zgłoszenia listownie: Stowarzyszenie „Róża”, ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków z dopiskiem „różaniec” lub telefonicznie: osobom odpowiedzialnym w Stowarzyszeniu za to dzieło – Jola i Robert, tel. 012 655-06-51 (po 21-szej za wyjątkiem pon. i pt.) lub Helena, tel. 014 681-51-00 w godz. 9-12.

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.