Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

Modlitewnik_2

KRÓLUJ NAM, CHRYSTE

Modlitewnik czcicieli Chrystusa Króla

Naszym podstawowym zadaniem jest nieustanna troska i wysiłek o rozwój żywej i dojrzałej wiary. Niniejszy Modlitewnik może być w tym bardzo pomocny. Jest tak pomyślany, aby korzystający z niego stawał się coraz bardziej czcicielem Chrystusa Króla na drodze uznawania Jego powszechnego i wiecznego panowania, poddania się Jego prawu, przyjmowania Go całym sercem, zawierzając Mu swoje życie i służąc Mu z oddaniem we wszystkich wymiarach życia.

Niech modlitewnik jak najlepiej służy rozwojowi zdrowego kultu Chrystusa Króla w naszym Kościele w Polsce. Bardzo bowiem potrzeba, by Chrystus królował (por. 1 Kor 15,25) w naszych sercach, rodzinach i we wszelkich wymiarach życia kościelnego i społecznego. Korzystając z modlitewnika, wołajmy do naszego Pana całym życiem: „Króluj nam, Chryste, zawsze i wszędzie”.

(Przedmowa, ks. Andrzej Czaja, Biskup opolski)

„Króluj nam Chryste”

Modlitewnik czcicieli Chrystusa Króla

(oprac. ks. prof. Marek Chmielewski, wyd. III, Ustroń 2018)

Jest to bogaty zbiór tekstów biblijnych i patrystycznych, litanii, modlitw do Chrystusa Króla i Serca Bożego, rozważań różańcowych, skoncentrowanych wokół tematu Chrystusa Króla i Jego królowania. Całość dopełnia wybór obszernych fragmentów najnowszego nauczania Kościoła przeznaczonych do lektury duchowej. Czciciele Jezusa Chrystusa Króla znajdą więc w modlitewniku bogaty materiał do osobistej i wspólnotowej modlitwy. Modlitewnik przygotował i zredagował ks. prof. Marek Chmielewski, a imprimatur dał bp Stanisław Jamrozek, Delegat KEP ds. Ruchów Intronizacyjnych.

Stron 503, format A6, twarda oprawa

cena 22 zł + koszt wysyłki

BIURO ZAMÓWIEŃ:
tel. 12 285 60 98; 12 285 60 98 
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.