Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

img005

NABOŻEŃSTWO INTRONIZACYJNE

Taki nosi tytuł podstawowe i najważniejsze opracowanie, w oparciu o które od 2003 r. tysiące osób w Polsce już dokonało Aktu Intronizacji Jezusa Króla. Nabożeństwo to odprawia się przez 7 kolejnych dni i kończy się uroczystym Aktem Intronizacyjnym. Jest dostosowane do odprawiania indywidualnego, w rodzinach, wspólnotach i w parafiach. Zawiera na każdy dzień jego trwania oddzielną, przepiękną, bogatą w treść, a zarazem bardzo prostą liturgię modlitwy. (...)

Proponowane przez nas Nabożeństwo Intronizacyjne jest jedynym w Polsce modlitewnikiem, który czci, wielbi i uznaje Pana Jezusa Królem Polski! (...) Zachęcamy Cię do stanięcia w szeregach osób, które dokonały właściwego wyboru i dziś walczą o uznanie Pana Jezusa Królem naszej Ojczyzny. Twoim wspomożeniem i najlepszą przyjaciółką w Dziele Intronizacji będzie Rózia, która darzy wielką miłością wszystkich idących w ślad za nią ze sztandarem Bożego Królestwa.

Czas nagli 2008

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.