Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

Witam. Nazywam się Tomasz (...). Mam jedno, a nawet dwa pytania: Jakim sposobem mógłbym wspomóc akt intronizacji? I jeśli miałby być akt intronizacji przeprowadzony, to jak, gdzie i przez kogo konkretnie? Mam nadzieję, że zbierze się mnóstwo podpisów za tą inicjatywą, bo to nie jest sprawa błacha, lecz najwyższej wagi. Wystarczy tylko uświadomić ludziom, że przeprowadzenie jej jest konieczne. Jestem ciekaw co by się stało gdyby ta intronizacja została dokonana.

Od jakiegoś czasu zainteresowałem się sprawą intronizacji. Chciałbym się dowiedzieć nieco więcej dokładnie o Nabożeństwie intronizacyjnym. Na czym to polega? Jak to przebiega? Co daje uczestnictwo w takim nabożeństwie? Czy ono sprawi coś niezwykłego? A tak a propo mam nadzieje że zbieranie tych głosów na tą inicjatywę pójdzie szybko i bez problemu i że jak się uda to referendum pójdzie po waszej myśli, ale czy Polacy będą wiedzieli czym jest intronizacja i jak ważna jest. Czy w jakiś sposób będzie ona wytłumaczona Polakom? Niech Bóg nam dopomoże. Niech sprawi by ludzie zwrócili się ku niemu, aby zrozumieli kto jest ich jedynym władcą.

Serdecznie pozdrawiam
Tomasz z Bydgoszczy (nazwisko do wiadomości Redakcji)

* * *

Witam Pana serdecznie!

Cieszymy się z Pana pytań i zainteresowania tą rzeczywiście kluczową dla Polski i świata sprawą, Intronizacją Jezusa Króla. Jeżeli chodzi o zaangażowanie w Dzieło Intronizacji, to najpierw bardzo serdecznie polecamy odprawienie samemu lub z rodziną Siedmiodniowego Nabożeństwa Intronizacyjnego. Na czym polega i jak przebiega - to wszystko jest wytłumaczone szczegółowo we wstępie do Nabożeństwa - proszę się z nim uważnie zapoznać. Generalnie to ok 45 min. modlitwy dziennie przez 7 dni, zakończone uroczystym aktem Intronizacji Jezusa Króla Polski w swoim sercu, w swojej rodzinie.

Przez kogo mam być dokonana Intronizacja? Najlepiej przez każdego z nas. Pan Jezus żąda za pośrednictwem Sł. Bożej Rozalii, by tego aktu dokonała cała Polska, reprezentowana przez władzę ("w całym Państwie z Rządem na czele").

Pyta Pan dalej o rzecz bardzo istotną - co daje uczestnictwo w Nabożeństwie? Napisałbym, że nie tyle daje, co zmienia... To tak jak z sakramentem małżeństwa: fizycznie nic nie widać, ludzie dalej się kochają jak wcześniej - ale w rzeczywistości duchowej następuje ogromna zmiana, odtąd są jednym ciałem, ze sobą i z Chrystusem. Podobnie jest tutaj. Akt Intronizacji to poddanie się władzy Jezusa, wejście w Jego Królestwo, otwarci Mu swoich drzwi. To także swego rodzaju egzorcyzm i "opieczętowanie" Sług Jezusa na czas ostateczny. Jeśli pytał Pan o zaangażowanie w Dzieło Intronziacji, to po odprawieniu tego Nabożeństwa proszę nam zgłosić ten fakt (jest dołączony list ze zgłoszeniem) - gdyż takie osoby są wpisywane do Księgi Chwała Korony, za nie co miesiąc ofiarowywana jest Msza św. i modlitwa - i takim osobom proponujemy konkretne sposoby zaangażowania się w Dzieło Intronizacji (nota bene tylko osobom, które odprawiły Nabożeństwo). Wszystko przychodzi w liście po zgłoszeniu faktu odprawienia Nabożeństwa. Bardzo serdecznie do tego zachęcam.

Jeśli nie ma Pan go, można je nabyć TUTAJ

Zachęcamy też do zapoznania się z wieloma materiałami na stornie intronizacja.pl, m.in. z artykułem Intronizacja. Czekamy na spostrzeżenia.

Pozdrawiam serdecznie
Bartosz Grudzień
 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.