Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

  

Króluj Nam Chryste!

Kochani,

W imieniu Rodziny, Wspólnoty św. Klaudiusza oraz przyjaciół Ojca Tadeusza Kiersztyna chcemy skierować do Was słowa podziękowania.

Jesteście tu z nami. Znacie Ojca Tadeusza, wiecie kim był i jaki był. Jak żył Bogiem i jak prowadził nas wszystkich do Jego Tronu Chwały królewską drogą światła.

Patrząc wstecz na drogę życia Ojca Tadeusza, widzimy ciąg wydarzeń, których korzenie wyrastają z głębokiej miłości i wierności Chrystusowi. Był bezkompromisowym sługą Chrystusa, dla którego żył, cierpiał i w służbie którego zmarł.

Dziękujemy za Waszą obecność i ostatnią posługę oddaną Ojcu w jego ziemskiej wędrówce. Szczególnie dziękujemy kapłanom, którzy tak licznie przybyli mimo tego, że nie mogli uczestniczyć w koncelebrze.

Zawierzmy, tak jak Ojciec, z dziecięcą ufnością Bogu, te po ludzku trudne wydarzenia - nie zapominając, że często to, co wydaje się końcem, w Bożych planach jest początkiem czegoś nowego. Jak uczył Pan Jezus i co często powtarzał Ojciec, należy zawsze patrzeć w Niebo i żyć niebem na ziemi, a nie skupiać się na tym, co przyziemne.

Ojciec Tadeusz Kiersztyn pozostawił nam testament duchowy. Jest nim jego wiara, jego postawa i jego nauka. W nim pokazał nam, jak dążyć do Tronu Jezusa Króla. Taką pamięć o Ojcu chcemy zachować w naszych sercach. Pamiętajmy o dziele, dla którego poświęcił swoje życie i pomagajmy mu się rozwijać.

Chcemy Was jeszcze, Kochani, poinformować, że oprawa uroczystości pogrzebowych oraz jej przebieg zostały nam narzucone.

30 sierpnia 2012, Cmentarz Rakowicki

Aktualne zdjęcia grobu ks. Tadeusza Kiersztyna

Grob_Ojca 

Grob_Ojca_2 

 

 

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.