Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 
Spis treści
Wspomnienia, kondolencje, świadectwa...
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Strona 7
Strona 8
Wszystkie strony

Ojcze Tadeuszu!

Na czas drogi do Domu Ojca, przyjmij pieśń „Mocnych w Duchu” pt. "Będzie to piękne spotkanie", którą ów zespół żegnał przed laty ich opiekuna duchowego, także przedwcześnie (po ludzku) wezwanego, wydobywając przepiękną muzyką jego własne słowa, które w przedziwny sposób wydają się być mottem ostatnich miesięcy Twojego doczesnego życia:

Nie mamy już miejsca stałego
Wśród wszystkich zakątków tej ziemi.
Szukamy wciąż miejsca stałego,
Wciąż do nowego dążymy.

Ale przyjdzie taki dzień,
Gdy zapuka do Ciebie Ktoś,
Wówczas powie Ci: Odnalazłeś swój dom,
Dom spotkania Miłości.

Ref. Będzie to piękne spotkanie,
Spotkanie, którego nie zna nikt.
Będzie to przebywanie
Na zawsze i po wieczne dni.

Jasność stanie przed Tobą
I ciemność na zawsze przeminie.
Pan wyjdzie na to spotkanie
W jedynej dla Ciebie godzinie.

Jola i Robert z Ewą, Mariuszem i Robercikiem


Ks. Tadeuszu!
Tak naprawdę nie znałem Księdza, ani tej wybranej drogi Kapłana, po której z prawdziwego i głębokiego natchnienia Ksiądz kroczył... Ktoś jednak (z góry) już wiele lat temu nakazał modlić się w tejże intencji. BÓG dał mi to jednak poznać dopiero teraz. Wiem, że przyszedł kolejny a ostatni czas modlitwy złączonej z modlitwą Kapłana... który nazywam modlitwą za Naszą wspólną Ojczyznę, Chrystusa Króla!
Jakub z Rabki

Łączymy się w bólu po stracie tak wybitnego człowieka i kapłana... Ale JEZU, UFAMY TOBIE!!!
Dziękuję za przesyłkę, która dotarła w dniu... 22 sierpnia br. W tym dniu - w Święto Matki Bożej Królowej i dniu śmierci ks. Tadeusza - przyszedł do mnie Chrystus Król w swoim pięknym wizerunku (przesłanym przez Państwa) wraz z podziękowaniem i wskazówkami, co do dalszej drogi, zawartymi w broszurce pt. "Droga do chwały". Ten znak ma dla mnie głęboki wymiar... CHWAŁA PANU!!! BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI!!!
Małgorzata P.


Drogi Ojcze Tadeuszu!
Tak krótko, cicho przeszłeś do Ojca, w ramionach Matki Królowej.
W Jej Święto otworzył Ci Dobry Bóg Niebo.
Jezus Chrystus Król przywitał Cię Twarzą w twarz.
Ty dla Niego pracowałeś. Dla walki o uznanie Jezusa Chrystusa Królem Polski oddałeś wszystkie pożytki życia swojego.
Stanąłeś przed Nim odarty z czci i godności ludzkiej i kapłańskiej.
Niech Ci, Ojcze Tadeuszu, Bóg sam nagrodę przydzieli.
A my prosimy Cię, abyś gdy staniesz przed Obliczem Pana, prosił Boga, niech nie odwraca od Polski swojego Oblicza.
Proś Boga, aby nie odejmował nam Polakom misji, jaką nam powierzył.
Razem z Rozalią i wszystkimi polskimi świętymi i męczennikami za Wiarę i Ojczyznę,
proś Jezusa, aby przyśpieszył Dzień Jego Intronizacji w Polsce.
Bożena i Aurelia

Ludzie święci tylko pozornie przegrywają. Dla mnie ks. Kiersztyn jest zwycięzcą, gdyż jak widać udało mu się trafić do wielu osób. Udało mu się pozostać wiernym aż do końca, mimo że był człowiekiem świadomym zagrożeń. Piękne świadectwo życia – nic tylko brać przykład. Apokalipsa 14:12: “Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.”
B.I.

Bardzo dziękuję Ani, że podarowała mi tę możliwość spotkać się z Ks. Tadeuszem w kwietniu tego roku. Był to niezwykły dzień, którego nigdy nie zapomnę i układało się w ten dzień wszystko aż do wieczora na minutę. Byłem trochę spięty przed spotkaniem, zwłaszcza, że mi czasami brakuje słów po polsku, żeby to, co mam w myślach, prawidłowo wytłumaczyć. Zaskoczyła mnie skromność, uprzejmość i subtelność człowieka, kapłana, który - jak już wtedy mi sie wydawało - stał na pierwszej linii frontu walki z tym złem tego świata i podjął tak heroiczną pracę wyjaśniąc Narodowi Polskiemu, dlaczego to musi być przeprowadzone - Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Jeszcze raz dziekuję i proszę Admina o poprawę moich błędów w tym tekście :)
Thomas S.

Szczęść Boże w dziele Intronizacji Jezusa Króla Polski!
Kochani! O, jak trudno jest zebrać myśli po tej tragedii Ojca Tadeusza, a cóż dopiero pisać, aby wyrazić ogromny ból, który rozrywa serce, gdy gorzkie łzy zalewają oczy, a rzewny płacz ściska gardło. Mieliśmy w lipcu 2012 okazję spotkać się z Ojcem Tadeuszem i całą Wspólnotą Świętego Klaudiusza w Szczyglicach - w/g  nas stolicy Jezusa Króla Polski. Byliśmy razem przez 4 dni z naszym świętym kapłanem i jego najbliższymi. To, co tam przeżyliśmy, te niezwykłe modlitwy, msze święte, adoracje i błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem, przez które Ojciec Tadeusz wypraszał nam łaski Ducha Świetego - utwierdzajac nas w sile, która pokonywała słabość niosąc nadzieję w zwyciestwo Intronizacji Jezusa Króla Polski.
 
Ziarna, które posiał w sercach naszych, są niezniszczalne, bo są to ziarna woli samego Pana Jezusa.
Nie chcę używać słów: zginał, odszedł, bo to nie jest koniec Jego dzieła... On jest wciąż z nami, czujemy jego obecność, jego wzrok - patrona Intronizacji. On nauczył nas, jak się modlić, napisał wiele tak cennych prac, dajac wskazówki na dalsze życie - żyjac wsród ludzi szczególnie mu oddanych. Jesteśmy więc Jego spadkobiercami, aby doprowadzić to dzieło do zwycięstwa.
Zbigniew i Krystyna z Kanady

Obraz pamięci naszego ukochanego Ojca Tadeusza jest przed nami od kilku dni. Musimy dać mu świadectwo naszej dojrzałości, zgiąć kolana przed tym świetym kapłanem, błagajac o wstawiennictwo za nami słabymi, proszac o potrzebną siłę, łaske przebudzenia, o łaske odzyskania wzroku, a przede wszystkim o łaskę świadomości w całym naszym Narodzie, że tylko Jezus Król Polski jest naszym Królem, Władcą i trzeba, żebyśmy z pokorą oddali się pod Jego prawo.
  
Znaliśmy Ojca niezbyt długo, bo w 2010 r. spędzilismy z nim w Szczyglicach około 2 godzin - prosząc o informacje na temat Intronizacji. Zabraliśmy ze sobą niezbędne materiały do Kanady. Leżały one przez pewien czas nietkniete, lecz pewnego dnia rozmawialiśmy z Ojcem, że chcemy rozpoczać przygotowania do Intronizacji. Ojciec Tadeusz, siostra Barbara dużo nam pomogli, w koncu decyzja! Ojciec Tadeusz mówił - działajcie a sam Pan Jezus w tym dopomoże! Tak też sie stało. Ojciec zapraszał nas, abyśmy odwiedzili Was w Szczyglicach, nie mogliśmy wtedy, ale tego roku 2012 w lipcu przybiliśmy do Szczyglic.
  
Uważamy, że był to najpiekniejszy czas, który pozostanie w naszej pamięci na całe życie. Rozmawialiśmy o wszystkim, co nas nurtuje i boli. Pamiętamy każdą minutę Mszy Świetej, codzienną modlitwę o Intronizację JKP, adoracje Najswiętszego Sakramentu, błogoslawienstwo Najswiętszym Sakramentem i ten święty przekaz łaski Ducha Świętego, który Ojciec Tadeusz wypraszał. To spojrzenie Jezusa było tak silne, że człowiek widział siebie niegodnym przebywania w tym świetym miejscu, czuł swoją słabość i nicość oraz tę wielką łaskę miłosierdzia Jezusa.
  
Patrzyłem bardzo głęboko na obraz Jezusa Króla Polski nad ołtarzem i miałem wrażenie, że Pan Jezus uśmiecha się, że poruszają się Jego usta, nie słyszałem żadnego słowa, ale rozumiałem, jak małym jestem i jak bardzo pragnę mojego Króla  i jak wiele mi jeszcze brakuje, dlatego proszę Cię gorąco, Ojcze Tadeuszu, o pomoc i opiekę nad nami, naszymi rodzinami  i całym Narodem. Wstawiaj się za przyczyną naszej Królowej Polski stojacej na ołtarzu w Szczyglicach - stolicy Jezusa Króla Polski, i za przyczyną samego Króla Polski o ratunek dla naszego Narodu i świata całego. Amen.
W pokorze chylący głowy i pogrążeni w modlitwie
Zbigniew i Krystyna z Kanady

Bądź uwielbiony Panie za możliwość obcowania z tym świętym człowiekiem. To smutna wiadomość, że główny postulator beatyfikacji Rozalii Celakówny i Intronizacji Chrystusa na Króla Polski nie doczekał się tego... Pragnął Boga, a Bóg pragnął go u siebie. Idea ta jednak nie zginie.
Mariusz G.

Dzieło, którego się podjął, będzie żyć wiecznie. Jest to bowiem Dzieło Boże. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie…
Ela

Po prostu w to nie wierzę :( Bardzo dobrze znałem ks. Tadeusza, był moim wspaniałym przyjacielem :( mimo że ostatni raz widzialem go 6 lat temu, utrzymywaliśmy kontakt listowny :(

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju. Amen.
Robert Cz.

Maryjo, Matko i Królowo, Nasza Królowo Polski, weź kochanego Ks. Kiersztyna pod swą macierzyńską opiekę.
Przepiękna modlitwa ułożona przez ks. Tadeusza do codziennego odmawiania:
  
Boże Ojcze, dziękujemy Ci, że objawiłeś naszemu Narodowi Jezusa jako Króla Polski
i że zobowiązałeś nas, abyśmy Go słuchali i Mu służyli.
Duchu Święty, Boże, dziękujemy Ci, że oświeciłeś nasze serca i umysły światłem miłości
i poznania prawdy o Jezusie Królu, Synu Bożym.
Maryjo, Królowo Polski, dziękujemy Ci, że zstąpiłaś na Jasnogórski tron,
aby przygotować nasz Naród do podjęcia wielkiej misji Intronizacji Jezusa Króla Polski.
Jezu, ufamy Tobie i kochamy Ciebie, bo jesteś Zbawicielem świata,
zapowiedzianym przez proroków Mesjaszem Królem, który mocą Ducha Świętego
zaprowadza na ziemi jako w niebie Królestwo Boże.

Korząc się przed Twym majestatem, składamy Ci najgłębszy hołd czci.
Ty bowiem jesteś Alfą i Omegą, Początkiem i Końcem, Królem królów
i Panem panujących – jedynym Władcą całego stworzenia.
Razem z naszym Narodem klękamy przed Tobą, Nieskończony Boże,
przyzywając Twego nad nami panowania.
Jezu, Królu Polski, przyjdź Królestwo Twoje!

Prosimy, przyjmij Panie Jezu ofiarę cierpienia Twego Kapłana i nasze modlitwy ku większej Chwale Twojej, lecz Twoja a nie nasza wola niechaj się dzieje, ku Intronizacji Twojej, dla uświęcenia Ojczyzny naszej pod Twoim Panowaniem. Amen!!!
Marta W.

W związku z tragiczną śmiercią ks. Tadeusza Kiersztyna składamy całej rodzinie, przyjaciołom i wszystkim wspłpracownikom - zwolennikom intronizacji JEZUSA KRÓLA POLSKI najgłębsze i najserdeczniejsze wyrazy współczucia. Będzie nam Księdza brakowało. Bedzie zawsze w naszej pamięci i modlitwie.

W Imieniu Stowarzyszenia Marii Królowej Polski z Poznania
Wojciech D., Sekretarz

Dziękuję Ci Księże TADEUSZU.
Teraz TY żyjesz już u Pana Jezusa, o którego  Królowanie w naszej Ojczyźnie walczyłeś. I Ty wiesz najlepiej, co to była za  walka. Ale  też żyjesz w naszych sercach, w twoich słowach, które czytamy i będziesz do końca naszych dni nam bliski, bo łączy nas wiara w Najwyższego Boga Jedynego.
 
Jestem dumna, że Polska miała takiego syna i takiego kapłana! Dziękuję Ci za Twoje ideały, serdeczność, życzliwość. Żegnaj. 
Elżbieta  Z.

Składam ubolewanie z powodu śmierci wielkiego kapłana śp. Ks. Tadeusza Kiersztyna, niezmiernego orędownika wyniesienia na ołtarze Sł. Bożej Rozalii Celakówny. Niech Bóg obdarzy Go Darem Świętego i łaską bycia adiutantem przy boku Michała Archanioła w Królestwie Niebieskim, za nieustanną walkę o Królowanie Jezusa Chrystusa w naszej Ojczyźnie! Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie... Niech raduje się wiecznym oglądaniem Ciebie Panie twarzą w twarz............. Christus Vincit, Christus Regnat, Christus IMPERAT.

Właściwie nigdy nie spotkałem O. Tadeusza. Byłem na Marszach w Warszawie i Lublinie. Mieszkam w Szwecji więc nie mogłem być na wszystkich marszach. Rozprowadziłem prawie 100 broszurek napisanych przez tego kapłana. W galerii waszej jest wybrany nawet mój zbiorek (Józefa z G.). Sam ewangelizuję rozdając obrazki na całym świecie. Na własny koszt opracowałem wersję Chrystusa Króla z modlitwą intronizacyjną w językach łotewskim, rosyjskim, szwedzkim, angielskim, hiszpańskim - z tytułem Jezus Król... (mój, nasz, Polski) w formacie 12x8. Rozprowadziłem już ponad 26000 obrazków, ostatnio na Gran Kanaria, Krecie i w Meksyku... Pozdrawiam i szczęść Boże.
Józef K.
 

For English users

English_version

...

  

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2017 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.