Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 
Spis treści
Wspomnienia, kondolencje, świadectwa...
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Strona 7
Strona 8
Wszystkie strony

Teraz wszystko w ręku Chrystusa Króla Polski! Wierzę głęboko, że ofiara złożona przez o. Tadeusza została przyjęta w święto Matki Bożej Królowej, a Chrystus Król okaże swoje panowanie i moc nad naszą Ojczyzną. "Błogosławiony, który przybywa w imię Pańskie; błogosławione Jego Królestwo, które nadchodzi."
Brygadzista


To był święty kapłan. Do końca posłuszny Bogu i Kościołowi.
Paweł L.


To jest święty Kapłan i jego krew teraz przyczynia się u Boga za Intronizacją Chrystusa na Króla Polski.
Ewelina Anna


Znałam go osobiście. To był wielki i święty Kapłan. Wierzymy, że będzie patronem Intronizacji, będzie pomagał nam z Nieba.
Teresa


Niech odpoczywa w pokoju wiecznym, amen. Na pewno nadal będzie prowadził dzieło Intronizacji Jezusa na Króla Polski.
Megi


Ksiądz Kiersztyn napisał wspaniałą książkę 'Ostatnia Walka'. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.
Pola


Dusze szlachetne mogą zdziałać więcej z Nieba niż za życia na ziemi. Módlmy się za spokój jego duszy. Niech ks. Tadeusz Kiersztyn prześladowany przez pasterzy Kościoła przez wiele lat odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Stanisław P.


Nasz śp. Ks. Tadeusz Kiersztyn odszedł do domu Ojca Niebieskiego w godzinie Miłosierdzia. Pamiętam nasze spotkanie z Ks. Tadeuszem 10 kwietnia 2010 r. wieczorem w Fundacji Serca Jezusa przy ul. Rozalii Celakówny 11, Szczyglice... Szczęśliwy to człowiek, który w takiej godzinie odchodzi do PANA z Najświętszą MARYJĄ Królową. Niech JEZUS CHRYSTUS Król nagrodzi duszę Księdza Kiersztyna, wiernego sługi Dzieła Intronizacji JEZUSA na Króla Polski.
Maria Teresa


Odszedł do Domu Ojca...
Natalia


Maryjo! Królowo Nieba i ziemi, trzymaj w Swych Ramionach ks. Tadeusza, przywitaj go z matczyną miłością i po Królewsku w Niebie, wraz z Chrystusem Królem.
Inka


Śp. Ksiądz Tadeusz Kiersztyn mówił ważne prawdy z darem męstwa, miał jeden jasny kurs – do Jezusa Króla Polski, wierzył naprawdę. Bardzo uczciwy i bardzo dobry Kapłan i Człowiek na wzór Serca Pana Jezusa. Wierzę, że Pan jest z niego dumny – znalazł się pokornym i sprawiedliwym. Z wielką serdecznością i łzą w sercu zapamiętałam na zawsze tego Księdza, w którym nie było krzty nienawiści do nikogo, a tylko ostrzeżenia i drogowskazy - podnosił nas z upadku na naszej drodze.

Dziękczynienie i chwała, Panu Bogu chwała za śp. Księdza Tadeusza Kiersztyna!!!
Zabrał go Pan do siebie, wyzwolił z męczeństwa “białego” męczeństwem “czerwonym”. Święty!!! Na zawsze święty!!!
Dziękczynienie i chwała, Panu Bogu chwała za śp. Księdza Tadeusza Kiersztyna!!!
Dziękczynienie, pokłon i chwała, i uwielbienie przez wysławianie i miłość!
To był Prorok pośród nas. Taki koniec życia rodzi świętych w niebie.
Aniela B.

Ze łzami jestem... Tęskniłam za Wspólnotą... Marzyłam, że pojadę do Szczyglic, może za rok? Bardzo tęskniłam od 2004 roku, ale nie mogłam się stąd wyrwać. Szkoda... Pomimo najlepszej wiary, ta śmierć bardzo mocno mnie dotknęła. Miałam Księdza Tadeusza w Margaretce w każdy piątek - trochę wcześniej niż go poznałam w 2004 r. Widzę, że duchowo bardziej byliśmy razem w Sercu Pana Jezusa niż mogłam to przypuszczać. Jestem z  Wami Kochani! Może kiedyś będziemy mogli się zobaczyć na wspólnej modlitwie? Ostatnio byłam bardziej bierna - ale zawsze wierna.
Z Panem Bogiem i Maryją
Aniela B.

To nie jest przypadek. Tego trzeba temu narodowi, temu pokoleniu o zatwardziałych sercach, żeby przejrzał na oczy i obrał jedynego Króla, który przyniesie mu wolność. Pan powołał Swego sługę, bo miła Mu była jego ofiara. Jego misja na ziemi wypełniła się. Niedługo wszyscy poznają, że prawdziwym Królem całej ziemi jest Jezus. Przyjdź Panie Jezu! Marana tha!
Teresa


Jakiś czas temu ks. Tadeusz Kiersztyn opowiadał mi o fragmencie Ewangelii, w którym Pan Jezus odchodził do Nieba. Zapytał się mnie, czy wiem, dlaczego Pan Jezus odszedł. Nie znałam odpowiedzi na to pytanie. Powiedział mi wtedy, że Pan Jezus musiał odejść i zostawić apostołów, ponieważ gdyby nie odszedł, nie posłałby do nich pocieszyciela czyli Ducha Świętego. Gdyby nie odszedł, to wtedy apostolowie cały czas patrzyli by na Niego, aby coś zrobił. Z każdym problemem biegli by do niego. A On zostawił nam naukę, dał nam sakramenty, dał moc odpuszczania grzechów i wyrzucania złych duchów. Dzięki posłudze i służbie w imię Jezusa zdobywamy zasługi w niebie. Jeśli Pan Jezus zostałby na ziemi, apostołowie nie mieliby możliwości zdobyć zasług i sami walczyć w Jego imię, bo liczyliby na Jego działanie.
Ania K.

Dziękujemy Ci, drogi Kapłanie. Spoczywaj w pokoju i oręduj za nami w Domu Ojca Przedwiecznego. Rycerzu Chrystusa Króla Polski.
Anna

Na krwi męczenników budzi się duch narodu. Czasem trzeba stracić coś, by umieć docenić. Tacy ludzie są zwalczani jak żyją, niezauważani, ale jak ich zabraknie, to jakby ktoś wyrwał żywą tkankę serca. Ale w cierpieniu następuje oczyszczenie. Mam nadzieję, że taki jest sens tej śmierci.
Moim pragnieniem jest bardzo liczny udział w pogrzebie. W komunizmie na pogrzebie Ks. Jerzego Popiełuszki były tłumy. Mamy serca rycerzy i rycerek Maryi Królowej Polski. Dlatego nie trzeba się bać. Jakbym mogła pojechałabym na drugi koniec Polski, by być wtedy w Krakowie.
Ewelina Anna

Ziarno nie przyniesie owocu, jeśli wpierw nie obumrze! Niech Dobry Bóg przytuli JEGO Duszę do SWOJEGO SERCA!!! Wieczne odpoczywania racz Mu dać PANIE!!! Króluj nam CHRYSTE!!!!!!
TYLKO JEZUS JEST PANEM!
Joaneczka

Tak myślę, że krew Ks. Kiersztyna jest krwią męczennika, na którego ofierze z życia zakorzeni się i wyrośnie królowanie religijne i polityczne Jezusa w Polsce. Teraz wydaje się to cudem, niemożliwe, ale przyjdzie czas, że ta śmierć przyniesie owoc obfity! Na pewno mamy jednego więcej orędownika Intronizacji. Nasze zaplecze w Niebie rośnie w siłę. Jestem o tym przekonana.
Ewelina Anna

Aniu, tak pięknie ujęłaś odejście do Pana Kochanego ks. Tadeusza. Tak trudno nam jest to zrozumieć... trudne są Plany Boże. Tak bardzo potrzeba nam Wiary, Nadziei i Miłości. TRWAJMY... Uzdrowienie Chorych, módl się za nami. Śp. Ks. Tadeuszowi - R.I.P. Niechaj Dobry i MIłosierny Bóg ogarnie Go swoją Miłością i przyjmie do Chwały Nieba... Amen.
Anna P.

Wszystkim trudno pogodzić się z tak nagłym odejściem ks. Tadeusza. Ja osobiście również nie mogę w to jeszcze uwierzyć, ale taka myśl mnie natchnęła, że przecież Bóg nie pozostawi swoich dzieci bez opieki. I jeśli coś zabiera to po to, by dać w zamian coś równie dobrego bądź lepszego.
Sebro

To wielka strata dla Kościoła i Polski. Był to dla mnie jeden z najbardziej gorliwych i świętych kapłanów, jakich poznałem. Do końca wierny Bogu i Kościołowi. Za propagowanie idei Intronizacji Jezusa Króla Polski zapłacił bardzo wysoką cenę: odrzucenia, pomówień, pogardy i agresii. Wiele osób mylnie (co widać w komentarzach internetowych) łączy jego osobę i głoszoną ideę z ks. Natankiem, o. Mikrutem i kilkoma jeszcze samozwańcami własnej wizji intronizacji. Posłannictwo Rozalii Celakówny zostało rozmyte ku uciesze diabła. Liczę na rehabilitację ks. Tadeusza Kiersztyna, no i oczywiście na królowanie Jezusa w naszej Ojczyźnie.
Paweł M.

Boże! Dziękujemy za dobro, które otrzymaliśmy przez posługę ks. Kiersztyna. Drogi księże, dziękujemy i obiecujemy stać na straży dzieła, które tak heroicznie broniłeś! Króluj nam Chryste!!!!!!
Szulamitka

Papieskie epitafium dla ks. Kiersztyna: W dniu śmierci ks. Tadeusza papież Benedykt XVI mówił, że Maryja jest Królową, bo jest Matką Pana panów i Króla królów. Niezwykłe. Niech odpoczywa w Bogu.
Adam

Wspaniały człowiek, wspaniały ksiądz, wierny swoim ideałom, prawdziwy patriota. Cześć jego pamieci, spoczywaj w pokoju ++++++++
Ewa R.

Pamięci Ks. Tadeusza Kiersztyna

jak mamy teraz odczytać tak bolesne znaki
gdy nam zabrałeś Panie Pierwszego Rycerza?
dokąd ta krucha tratwa, która zwie się Polska
z tymi, którzy zostali wśród żywiołu zmierza?

był Sternikiem i Żaglem oraz Wiatrem Ducha
wiemy jak niebezpieczny żywioł nam zagraża
czy potrafimy teraz bez Niego samotnie
stanąć mężnie w obronie Polski i ołtarza?

czy ta ostatnia walka o prawdę i wiarę
będzie ofiarnym stosem składanym w ofierze?
ilu jeszcze odejdzie z bólem oraz płaczem
aby ocalić Polski Najświętsze Przymierze?

dzisiaj surowe Panie są Twoje wyroki
czy zadrży polskie serce ponad Tą Ofiarą?
czy obojętność oraz cichy śmiech szatana
będzie naszego losu wymierzoną karą?

prosimy nie odwracaj zagniewanej twarzy
od Naszego Narodu grzechów i słabości
wiesz Panie jak trudno dzisiaj jest się bronić
gdy zaciska się boleśnie niewola podłości

bo chcielibyśmy Panie jeszcze głośniej wołać
poprzez ten mur milczenia osaczeni bólem
bądź Chryste miłosierny i prowadź nasz Naród
prowadź do zwycięstwa! Bo Ty jesteś Królem!

K.W.


Czuję ogromny żal, jak okradziona... Moje serce klęczy przed Bogiem i płacze po Księdzu Kiersztynie, nad moją Ojczyzną, którą kocham. Obdartą, okradzioną, oplutą, ośmieszoną, mordowaną… Słowo, które jeszcze niedawno nie znaczyło dla mnie wiele oprócz literek, jakimi było pisane, teraz jest w moim sercu wyryte jak ogniem: Ojczyzna. Dla niej poświęcił życie Ks. Kiersztyn. Nasze osamotnienie pogłębia się, gasną ludzie – latarnie, którzy prowadzą, strzegą wiary! Dlaczego zostaje wycie piosenkarki Madonny, a odchodzi Ks. Kiersztyn? Jakby Polska zapadała się w otchłań, samotność, i w ciszy, pośród obojętnych twarzy umierała… to jest naprawdę Golgota… Mam w sercu morze palących łez. I powtórzę nad ciałem Kapłana, męczennika Chrystusa Króla: bo Ty Chryste jesteś KRÓLEM!
Ewelina Anna 

For English users

English_version

...

  

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2017 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.