Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

czas_zwodzenia_2Gorąco polecamy najnowszą, wydaną przez Stowarzyszenie „Róża” broszurkę Czas zwodzenia! autorstwa ks. Tadeusza Kiersztyna, Anny Kuraś i Barbary Pasternak. Jest to piąta już z broszurek z serii „Czas...” ukazujących w rzeczowy i przystępny sposób kulisy walki o Intronizację Jezusa Króla w Polsce. Tym razem przedmiotem opisu stała się szeroko pojęta działalność duchów zwodzenia, które starają się we wszelkie dostępne im sposoby odwieść wierzących w Chrystusa od uznania Pana Jezusa Królem Polski. Działalność ta przejawia się także przez uległych im ludzi, a są to niekiedy osoby, które na pierwszy rzut oka wydawałyby się być poza wszelkim podejrzeniem... Jeśli chcesz wytrwać przy prawdzie o Intronizacji Jezusa Króla Polski, z pewnością treść Czasu zwodzenia! stanie się dla Ciebie swoistym przewodnikiem po duchowej rzeczywistości naszych czasów.

Zob. opinie o Czasie zwodzenia


Czas zwodzenia!
autorzy: ks. Tadeusz Kiersztyn, Anna Kuraś, Barbara Pasternak
stron 96, format A5, miękka oprawa
cena 2,50 zł + koszty wysyłki

BIURO ZAMÓWIEŃ:
tel. 12 266 27 64, 12 285 60 98
lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
czynne pn.-pt. w godz. 9.00-18.00ZOBACZ TAKŻE - POZOSTAŁE BROSZURKI Z SERII "CZAS..."

Czas_nagli Czas_prawdy Czas_Krola Czas_intronizacji

Film promujący Czas zwodzenia!

       TUTAJZobacz inne książki, broszurki i materiały intronizacyjne:

KSIĘGARNIA

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.