Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

Witam Państwa serdecznie
Z przesłaniem o intronizację Chrystusa Króla spotkałem się dopiero dwa lata temu. Przy okazji poszukiwania postaci świętych polskich dla córki na lekcje religii, trafiłem na opis postaci i przesłania przekazanej przez Jezusa Róży Celakównej. Znalazłem w księgarni katolickiej książki na ten temat. Niedawno znalazłem kontakt do Państwa stowarzyszenia dzięki zdjęciom z marszu dla Chrystusa Króla w Krakowie.


Chciałem Państwu podziękować za to co Państwo robicie. Bóg obdarował mnie wiarą w prawdziwość przesłania przekazanego nam przez Różę. Jest tylko dziwna sytuacja z którą się spotkałem. Jedyną osobą która nie uznała mnie za wariata z powodu wiary w konieczność przeprowadzenia intronizacji jest  spowiednik ojciec Franciszkanin. Temat ten wśród ludzi świeckich jest traktowany na równi z  obłąkaniem. Natomiast spotkałem się z  reakcją zdecydowanego negowania, wręcz zwalczania przesłania intronizacji przez naszych duszpasterzy. Nie tylko księży ale i biskupów. Podczas kolędy kiedy tylko napomknąłem przy okazji imię Rozalii Celakówny mój ksiądz wytoczył ciężkie działa przeciwko, łącznie z cytowaniem postanowienia Episkopatu Polski. Odnoszę wrażenie, że nasi duszpasterze nie tylko nie chcą podjąć tego tematu, ale zachowują się jakby intronizacja Chrystusa na Króla Polski była herezją. Spodziewałem się, że władza przesiąknięta masonerią nie poprze intronizacji, ale nie spodziewałem się tak zdecydowanego odrzucenia przez episkopat.


Pomimo wszystko głęboko wierzę w potrzebę intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski i głoszenie tego przesłania innym narodom. Z szacunku dla Kościoła nie podważam autorytetu duszpasterzy, ale codziennie modlę się o intronizację. Panem i Królem wszystkich narodów jest Bóg. Naród, który nie oddaje czci swojemu Królowi i nie czci swojej Królowej Maryi jest jak sól co utraciła smak - po co ją trzymać?
Życzę Państwu abyście nie zrażali się przeciwnościami w swoim powołaniu do służby Jezusowi i Polsce.

Pozdrawiam Państwa, Łukasz
(nazwisko do wiadomości Redakcji)

Viva Cristo Rey!


* * *

Szanowny Panie Łukaszu,

Rózwnież my głęboko wierzymy w potrzebę intronizacji. Taki akt miałby wymiar historyczny, społeczny i symboliczny, ale przede wszystkim bardzo ważny wymiar duchowy. Cieszymy się z Pana "odkrycia" i dziękujemy za piekne życzenia.

Nech Jezus Król działa w Pana życiu, trwajmy na modlitwie o rychłą intronizację.

Bartosz Grudzień

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.