Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

 

Dla wszystkich uczestników Marszu dla Jezusa Króla Polski w Krakowie, w 2010 roku, a także dla wszystkich niedowiarków mamy niespodziankę – film/reportaż DVD z Marszu oraz najnowszy biuletyn Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska”, tym razem w całości poświęcony Marszowi.

DVDmarszkopiaBiuletyn9

 

DVD – więcej informacji

Biuletyn – więcej informacji

 

 

Majowy Marsz dla Jezusa Króla Polski w Krakowie był wspaniałym świadectwem Narodu Polskiego o jego wierze i pragnieniu, by Pan Jezus został uznany Królem Polski. Udział w Marszu licznych delegacji przybyłych z najodleglejszych stron Polski, ich postawa i zaangażowanie pozwalają żywić nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone, że Polska w dniu kary może ocaleć. Najnowsze wydawnictwa – DVD z Marszu oraz Biuletyn „Samorządna Polska” nr 9 – uświadamiają, na czym polega dzieło Intronizacji, a osobom wierzącm i oczekującym triumfu Niepokalanego Serca Maryi, Królowej Polski, niosą radosne przesłanie o bliskim już zwycięstwie.

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.