Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

 

Szczęść Boże,

nazywam się Radosław, jestem z wykształcenia teologiem i dziennikarzem, z serca popieram inicjatywę Intronizacji Chrystusa Króla Polski. Jednocześnie bólem napełnia moje serce taki sprzeciw i tyle podziałów.  Ale zostawmy to na boku. Tak się zastanawiam – jest w Polsce tyle wspaniałych inicjatyw, czy nie można by tworzyć jakiegoś wspólnego, zjednoczonego frontu działań, zamiast promować pojedyncze dzieła?

Myślę np. o Wielkiej Nowennie Fatimskiej, która rozpoczęła się w ubiegłym roku ze źródłem koordynacji w Zakopanem. Kieruję też pytanie, jak można to wszystko pogodzić – radykalność głoszonych wezwań i ostrzeżeń przez Objawienia Fatimski i Objawienia Rozalii? Bardzo proszę o odpowiedź w tej ostatniej kwestii.

Z wyrazami szacunku
Radosław (nazwisko do wiadomości Redakcji)

Ps. Czy istnieje jakaś możliwość radykalniejszego (życiowego) zaangażowania się w Wasze dzieło?

* * *

Witam Panie Radosławie,
Dziękujemy za zainteresowanie i wyrażone poparcie. Również nas napełniają bólem zarówno sprzeciw wobec Dzieła Intronizacji, jak i podziały, zwłaszcza te, które wypaczają i zaciemniają misję Rozalii – uznania Jezusa Królem Polski.

Jeśli chodzi o objawienia fatimskie i przesłanie Rozalii to o zgodność zatroszczył się tu sam Pan Bóg, gdyż i jedne i drugie wyraźnie wskazują na czasy ostateczne w sensie ścisłym i w swym radykalizmie wzywają do nawrócenia, pokuty i powrotu do Boga – tak jednostek, jak i całych narodów przed powrotem na sąd Jezusa Boga i Króla. Teraz po stronie ludzi pozostaje zjednoczyć się w szerzeniu tych wezwań. My żywimy głębokie i niezłomne przekonanie, że Intronizacja Jezusa Króla Polski jest wyjątkową i być może ostateczną łaską, jaką Bóg udziela światu (Polska jest tu tylko ewangeliczną solą i światłem, która przez Intronizację Jezusa Króla Polski ma wskazać innym narodom drogę ocalenia). Potężną patronką i Hetmanką Dzieła Intronizacji jest Maryja - i to Ona gromadzi swe dzieci do ostatniej walki, również przez dzieło modlitwy w Nowennie Fatimskiej. Dzieło Intronizacji Jezusa Króla Polski to dzieło nie kogo innego, jak Maryi Królowej Polski i oddanych jej całym sercem dzieci polskiej ziemi, poczynając od Rozalii.

Jeśli zechce się Pan zaangażować w to dzieło to serdecznie zapraszamy do takiej aktywności, jaką prowadzą tysiące naszych "współpracowników", przyjaciół i ludzi rozumiejących wagę Intronizacji:
przede wszystkim zachęcamy do osobistego dokonania Aktu Intronizacji Jezusa Króla Polski, następnie do dogłębnego zapoznania się z materiałami wydawanymi przez Stowarzyszenie Róża (książki, broszurki, artykuły, filmy, biuletyny, foldery, obrazki itp. - zob. Księgarnia) i do rozpowszechniania tych materiałów w swoim środowisku. Służymy wszelką pomocą, informacją, poradą i oczekujemy na kontakt. Formy zaangażowania są bardzo różne i przy bliższym kontakcie na pewno będzie się Pan o nich dowiadywał.

Pozdrawiam w Jezusie Królu Polski
Bartosz Grudzień

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.