Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

 

Witam bardzo serdecznie

Od pewnego czasu interesuje mnie temat Intronizacji Chrystusa na Króla Polski. Czytam różne strony w internecie, rozmawiam z ludźmi i modlę się. Rozumiem, że jest to może jedna z najważniejszych spraw obecnego czasu. Widzę też, że bez prawdziwej modlitwy i dużej aktywności  różnych środowisk nie uda się TO.

Czy wobec tego działalność np. o. Jana Mikruta, a działalność takiego Stowarzyszenia jak Państwa nie stoją w opozycji? Czy mówienie o sercu bądź osobie nie jest dodatkowym utrudnieniem? Kto ma rację, jakie autorytety stoją za jedną lub drugą opinią?

Wreszcie, czy nie można intronizować jednocześnie Osoby Chrystusa i Jego Najświętszego Serca? Przecież są nierozdzielne, a Bóg w Swej mądrości i miłosierdziu, widząc jedność, której tak pragnie przyjmie taki akt z pewnością.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla poświęcenia DZIEŁU –
Małgorzata z Lublina (nazwisko do wiadomości Redakcji)

Ps. Czytałam w internecie wyjaśnienia zarówno o. Mikruta, jak wyjaśnienia ze strony Echa Chrystusa Króla. Proszę o odpowiedź. Będąc w Warszawie na Mszy Św. beatyfikacyjnej ks. Jerzego widziałam rozpowszechniane obrazki z wizerunkiem Chrystusa Króla Polski i modlitwą, czy można prosić o przesłanie ich pewnej ilości w celu rozpowszechnienia w Lublinie.

Raz jeszcze pozdrawiam b. ciepło.

* * *

Szczęść Boże Pani Małgorzato,

Przekonanie, które Pani wyraziła, o wyjątkowej wadze Dzieła Intronizacji Jezusa Króla Polski jest przekonaniem wielu tysięcy ludzi w całej Polsce.
I rzeczywiście Pan Bóg gromadzi swe dzieci, umacnia i zachęca je do wielkiej modlitwy i wielkiej aktywności na rzecz Intronizacji, której to aktywności była Pani świadkiem w Warszawie. Prosze sobie wyobrazić, że zaledwie ok. 30 osób rozdało wtedy ponad 40 tysięcy obrazków z wizerunkiem Jezusa Króla Polski.

Do takiego zaangażowania Pan Bóg zaprasza wciąż to nowe osoby - i z wielką radością widzimy, że również Pani otrzymała takie zaproszenie. Obrazki oczywiście prześlemy na podany adres i oczekujemy na kontakt (mailowy lub telefoniczny), jak sie Pani udało ich rozprowadzenie.

Co do ojca Mikruta, to rzeczywiście jego działalność stoi w opozycji do Dzieła Intronizacji Jezusa Króla Polski. Jego nauki, nieuzasadnione teologicznie, zaciemniają misję przekazaną przez Rozalię, a jego autorytet w tej sprawie wynika z jego wystąpień w Radio Maryja. Osobą i misją Rozalii Celakówny zajmujemy sie już od kilkunastu lat, otwierając i prowadząc jej proces kanonizacyjny na szczeblu diecezjalnym w 1996 roku i doprowadzajac do jego zakończenia na tymże szczeblu w 2007 roku. Tytułów do naszego zajmowania sie tą sprawą jest więcej, ale niech na razie to wystarczy. Niedługo uruchomimy na stronie Intronizacja.pl dział "Polemiki", w którym więcej będzie można na ten temat przeczytać. I nie chodzi tu o mało ważne polemiki czy dyskusje -  ale o wypełnienie misji Rozalii lub całkowite rozminięcie się z żądaniem Pana Jezusa skierowanym do Polski.

Póki co, zachecam do zapoznania się artykułem: Intronizacja Serca czy Osoby
a przede wszystkim z najnowszą broszurką Czas intronizacji!

Jeszcze raz wyrażamy radość z udziału Pani w tym dziele.
Pozdrawiam w Jezusie Królu
Bartosz Grudzień

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.