Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

Polecamy nowe artykuły w działach:

ROZALIA CELAKÓWNA, TEOLOGIA oraz HISTORIA


roziaDział ROZALIA CELAKÓWNA, będący jeszcze w budowie, jest stworzony z myślą o tych, którzy chcą się zapoznać z życiem i misją Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny. Prezentujemy w nim pięknie napisany życiorys Rozalii, a wkrótce opublikujemy artykuły dotyczące jej misji. Również najmłodsi znajdą tutaj coś dla siebie. Chcesz bliżej zapoznać się z Rózią, której tak wiele osób zawdzięcza skuteczne wstawiennictwo w otrzymanych od Boga łaskach, zacznij od przeczytania artykułów w dziale ROZALIA CELAKÓWNA.

 

 

Najnowsze artykuły:

Służyć, aby królować − E. Wieczorek

Kiedy Rózia była mała...

 


figurka-na-PolsceDział TEOLOGIA redagowany jest z myślą o wyjaśnieniu fundamentów Intronizacji Jezusa Króla obecnych w Piśmie Świętym i w Tradycji Kościoła. Podjęliśmy się także przybliżenia naszym czytelnikom podstaw i zasadności tytułowania Jezusa Królem Polski. Jeżeli chcecie się dowiedzieć: Dlaczego ten tytuł jest tak zwalczany? Dlaczego nie należy intronizować Serca Jezusa tylko Osobę Jezusa Króla? Skąd wziął się pomysł, aby intronizować Jezusa, skoro jest już Królem Wszechświata? − zapraszamy do wnikliwego zapoznania się z działem TEOLOGIA.

 

 

Najnowsze artykuły:

Intronizacja Serca czy Osoby? − ks. T. Kiersztyn

Intronizacja Jezusa Króla w Piśmie Świętym − dr M. Majewski

 


 

orzelek-na-PolsceDział HISTORIA redagowany jest dla tych, którzy chcą się szerzej zapoznać z historią Polski − państwa niepodległego i katolickiego, a także ze współczesnymi i dawnymi zagrożeniami dla suwerenności i wiary naszej Ojczyzny. W dziale HISTORIA zamieszczamy również ciekawe artykuły dotyczące historii Kościoła oraz jego głównego wroga Antykościoła − masonerii. Jeżeli chcesz poznać prawdziwe źródła, które legły u powstania Unii Europejskiej, zastanawiasz się, czy droga "Kościoła otwartego" jest słuszna, jeśli masz wątpliwości dotyczące zaangażowania masonerii w historyczne przemiany w Europie i w świecie oraz jej bieżące zaangażowanie w życie polityczne, jeśli interesuje Cię prawdziwa historia Polski i jej bohaterów − zapraszamy Cię do działu HISTORIA.

 

Najnowsze artykuły:

Spór o Kościół "otwarty" − ks. prof. dr hab. Cz.S. Bartnik

Przywrócić znaki zwycięstwa − P. Pikuła 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.