Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 
Spis treści
STOWARZYSZENIE „RÓŻA”
Jak doszło do założenia Stowarzyszenia „Róża”?
Przedstawienie Statutu Stowarzyszenia „Róża”
Jak zostać członkiem Stowarzyszenia „Róża”?
Wszystkie strony

Jak zostać członkiem Stowarzyszenia „Róża”?

Wszystkie chętne, pełnoletnie osoby, które chciałyby zaangażować się czynnie w działalność Stowarzyszenia „Róża” i zostać jednym z jego członków, zachęcamy do odprawienia siedmiodniowego Nabożeństwa Intronizacyjnego oraz zgłoszenia tego faktu na adres Dzieła Intronizacji Jezusa Króla Polski (ul. Rozalii Celakówny 11, Szczyglice, 32-083 Balice). Po zgłoszeniu, nazwiska osób, które dokonały Aktu Intronizacji Jezusa Króla Polski i zawiadomiły o tym Dzieło Intronizacji, zostaną wpisane do wielkiej księgi Chwała Korony zdeponowanej w kaplicy Domu Formacyjnego Fundacji Serca Jezusa w Szczyglicach k/Krakowa, a wspomniane osoby listownie zostaną poinformowane o dalszych krokach, jakie powinny podjąć, aby stać się członkami  Stowarzyszenia „Róża”.

Biuro Stowarzyszenia „Róża” znajduje się na ul. Do Wilgi 23 w Krakowie. Biuro nie ma ustalonych dyżurów. Na wizyty należy umawiać się indywdualnie pod nr tel. 12 266 27 64.

W Biurze Stowarzyszenia „Róża” można nabyć wszystkie materiały znajdujące się w dziale KSIĘGARNIA po cenie detalicznej, niezawierającej kosztów przesyłki.

 


 

Wszystkie osoby chcące finansowo wspomóc działalność Stowarzyszenia „Róża” mogą tego dokonać,
wpłacając darowizny na poniższe konto bankowe:

Pekao S.A. w Krakowie, nr konta: 88 1240 4504 1111 0000 4669 6643 

For English users

English_version

...

  

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2017 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.