Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
 

Czas_intronizacjiNajnowsza pozycja wydana przez Stowarzyszenie „Róża”, czwarta broszurka z serii „Czas...”, tym razem nosi znamienny tytuł Czas intronizacji! Zawarta w niej treść jest uaktualnionym i poszerzonym o nowe wątki, które w międzyczasie stały się ważne dla Dzieła Intronizacji, wcześniejszym oprcowaniem  ks. Tadeusza Kiersztyna pt. INTRONIZACJA − szansa dla Polski, znanym z portali internetowych fronda.pl i poznajmy-prawde.blog.onet.pl. Treść broszurki Czas intronizacji! może szokować trafnością przeprowadzonych przez Autora analiz, które odsłaniają zdradę tak środowisk świeckich, jak kościelnych względem królewskiej godności Jezusa, i nie pozostawiają wątpliwości, że zbuntowaną ludzkość czeka zagłada. Wobec perspektywy nadchodzącej na świat kary Autor w swoich publikacjach ukazuje jednak dany przez Boga środek ocalenia.

 


Czas intronizacji!
autor: ks. Tadeusz Kiersztyn
stron 36, format A5, miękka oprawa
cena 2 zł + koszty wysyłki

BIURO ZAMÓWIEŃ:
tel. 12 266 27 64, 12 285 60 98
e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
czynne pn.-pt. w godz. 9.00-18.00

 


ZOBACZ TAKŻE - POZOSTAŁE BROSZURKI Z SERII "CZAS..."

Czas_nagli Czas_prawdy Czas_Krola czas_zwodzenia_2powrót do: KSIĘGARNIA

 

Kontakt

LOGO_Roza

Stowarzyszenie „Róża”
ul. Do Wilgi 23, 30-419 Kraków
tel. 12 266 27 64
stowarzyszenie@intronizacja.pl

Zamieść na swojej stronie baner intronizacja.pl


Copyright © 2009-2018 Stowarzyszenie "Róża".
Wszelkie prawa zastrzeżone.